[lkl_gallery id="98271"]

„KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės" varžybos pasižymėjo ne tik įdomiomis krepšinio kovomis, konkursais ir atrakcijomis – per turnyrą startavo ir Lietuvos krepšinio lygos bei „Tete-a-Tete" kazino inicijuojamas projektas „Aš myliu Lietuvą". Projekto tikslas – ugdyti patriotiškumą ir pilietiškumą visuomenėje bei prisiminti Lietuvos istoriją ir išgyvenimus. Projektas taip pat skatins žmonių užimtumą ir sieks spręsti emigracijos problemas.

 

Taurės varžybose, pristatydama projektą, su „Aš myliu Lietuvą" marškinėliais pasirodymą surengė šokių grupė „Infinitum". Savo sugebėjimus taip pat pademonstravo jaunieji gimnastai iš Kauno sporto centro, kurie aikštelėje pasirodė kartu su LKL šokėjomis. Mažiausieji prieš rungtynes taip pat žengė į aikštę kartu su krepšininkais.

 

Specialiai šiam renginiui buvo sukurti marškinėliai „Aš myliu Lietuvą". O prie projekto prisidėję vaikai, vilkėdami juos pademonstravo savo meilę Lietuvai bei paskatino patriotiškumą tarp visų susirinkusių.

 

Į taurės varžybų savaitgalį Kaune, vykdant šį projektą, buvo pakviesta apie 100 vaikų iš skirtingų mokyklų bei socialinių grupių. Į renginį moksleiviai buvo įleisti nemokamai.