[lkl_gallery id="98101"]

„Karaliaus Mindaugo taurės“ snaiperio konkursas, kurį pristato lošimų portalas „CBet.lt“ turi naują čempioną. Juo tapo Arvydas Čepulis. 37 metų krepšininkas finale surinko 22 taškus ir nurungęs Saulių Kulvietį (17 tšk.) tapo konkurso nugalėtoju.

Pirmajame etape geriausiai pasirodė Saulius Kulvietis (21 tšk.), Arvydas Čepulis (20 tšk.) ir Paulius Valinskas (19 tšk.), kurie į kitą etapą pateko tiesioginiu būdu.

Dėl ketvirtosios vietos antrajame etape kovojo Ignas Vaitkus ir Tadas Rinkūnas, abu surinkę po 17 taškų. Į kitą etapą pateko Kėdanių „Nevėžio“ gynėjas, papildomoje serijoje 7:6 įveikęs Panevėžio „Lietkabelio“ atstovą.

Praėjusių metų čempionas Derrickas Low pirmajame etape surinko vos 12 taškų, o taikliausias lygos snaiperis Kšištofas Lavrinovičius – 11.

Antrajame etape 18 taškų pelnęs Čepulis iš karto pateko į konkurso finalą, tačiau ir dėl antrosios vietos finale vėl prireikė papildomos atrankos. Po 16 taškų pusfinalyje surinkę Vaitkus ir Kulvietis papildomoje serijoje atitinkamai pelnė 2 ir 7 taškus.

https://www.youtube.com/watch?v=S6GjbPcvk04

https://www.youtube.com/watch?v=VWinFaa1rds