Utenos „Juventus" ir Prienų–Birštono „Vytauto" komandos į „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės" turnyro mažojo finalo kovą stos ne pačios geriausios nuotaikos. Abi vakar patyrė pralaimėjimus pusfinalyje ir prarado galimybę į viršų kelti taurę.

Utenos „Juventus" pusfinalyje aršiai kovėsi su Panevėžio „Lietkabeliu" ir tik rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Jau vakar Utenos ekipos sirgaliai buvo patys pastebimiausi arenoje. Apsimuturiavę „Juventus" šalikais ir pasiruošę prarėkti gerkles dėl savo komandos. Deja, emocingas palaikymas „Juventus" nepadėjo, tačiau kovoje dėl trečiosios vietos Utenos sirgalių paramos tikrai prireiks.

Šeštadienio rungtynėse „Juventus" aistruolių susirinko apie 70, tačiau jau šiandien jų skaičius turėti padidėti iki 200. Solidi Utenos komandos pergalių serija nutrūko pačiu blogiausiu momentu – pusfinalyje, tačiau karingų „Juventus" krepšininkų tai palaužti neturėtų.

Po vakarykščio pralaimėjimo Utenos treneris A. Sireika pripažino, kad krepšininkus reikės nuteikinėti kovai. „Bus nelengva, bet aš padarysiu viską, kad jie būtų pasirengę kovai", – sakė „Juventus" treneris.

„Vytauto" krepšininkai vakar jau rungtynių pradžioje paleido mačo kontrolę ir  pradėjo galvoti apie paguodos finalą. Prienų–Birštono krepšininkai „Tete-a-Tete Casino – LKL" čempionate uteniškius jau yra įveikę du kartus, tačiau taurės varžybos – atskira istorija. Čia vieno mačo reikšmė milžiniška, o teisingas nusiteikimas – svarbi pergalės recepto dalis.

Po pralaimėjimo „Vytauto" puolėjas Vytenis Lipkevičius pripažino, kad komandą dar per mačą su „Žalgiriu" pradėjo taupyti jėgas mažojo finalo rungtynėms. „Matysime, kiek čia tų jėgų liko, tikiuosi, kad daug", – sakė V. Lipkevičius.

13 val. – arši mažojo finalo dvikova. Medalių norės abi komandos, bet iš Kauno laimingi išvažiuos tik vieni.