Kėdainių „Nevėžio“ klubas dar dvejiems metams pratęsė sutartį su 21-erių graiku Panagiočiu Kalaitzakiu. Savo debiutiniame sezone Lietuvos krepšinio lygoje 198 cm ūgio gynėjas fiksavo 9,5 taško, 2,9 atkovoto kamuolio bei 1,6 rezultatyvaus perdavimo vidurkius.

„Labai džiugu, jog su Panagiočiu pavyko susieti ateitį ilgesniam laikotarpiui, kadangi klubas siekia tęstinumo, pastovumo ir nenori kas sezoną iš esmės keisti savo sudėties. Praėjusį sezoną jis puikiai užsirekomendavo, juo domėjosi ne vienas klubas, tačiau jis parodė labai aiškų norą likti Kėdainiuose. Kitą sezoną jam numatyta dar didesnė rolė komandoje ir mes jo potencialu tikime ne mažiau nei jo brolio.“ – sakė komandos sporto direktorius Virginijus Bulotas.

Praėjusį sezoną komandoje rungtyniavusio Panagiočio brolio dvynio Georgios Kalaitzakio nuomos sutartis baigėsi ir jis grįžta į Atėnų „Panathinaikos“ komandą.

Klubas ir toliau aktyviai dirba šiuo tarpsezoniu ir greitu metu paskelbs daugiau naujienų apie komandos komplektaciją ateinančiam sezonui.