Vakar pasibaigus trečiajam „Hoptrans 3x3“ turnyro etapui paaiškėjo aštuonios ekipos, kurias išvysime Palangoje liepos 24–25 dienomis besikaunančias dėl visą mėnesį trukusio turnyro čempionų titulo.

Šiomis komandomis tapo „Juventus-Uniclub Casino“, „Vytis-Gulbelė“, „Tauras“, „Pieno žvaigždės“, „Šiauliai“, „Lietkabelis“, „Dzūkija“ ir „Neptūnas“.

Pagal surinktus įskaitinius taškus klubai buvo paskirstyti į dvi grupes po keturias komandas. A grupėje rungsis Utenos, Pasvalio, Šiaulių ir Klaipėdos klubai, o B grupėje kovos komandos iš Šakių, Kauno rajono, Panevėžio ir Alytaus.

Penktadienį (liepos 24 d.) vyks finalinio etapo grupių varžybos, kuriose ekipos išsidalins pozicijas prieš atkrintamąsias varžybas. Visos rungtynės vyks įprastu laiku – nuo 13.30 iki 19.30 val.

Į šeštadienį (liepos 25 d.) vyksiančias atkrintamąsias varžybas pateks po tris geriausias grupių etapo komandas, o paskutiniąsias vietas grupėse užėmę klubai kovos dėl 7-osios vietos.

Grupių nugalėtojai keliaus tiesiai į pusfinalį, tuo tarpu 2–3 vietų savininkai dar žais ketvirtfinaliuose, po kurių paaiškės, kurios dvi komandos tęs kovą pusfinaliuose, o kurios turės tenkintis kova dėl 5-osios vietos.

Galiausiai likus keturioms stipriausioms ekipoms bus sužaisti pusfinaliai bei finalai, kurių metu paaiškės „Hoptrans 3x3“ turnyro nugalėtojų vardas.

„Hoptrans 3x3“ turnyro finalinio etapo antrosios dienos tvarkaraštis:

15.00 val. Pirmasis ketvirtfinalis

15.30 val. Antrasis ketvirtfinalis

16.00 val. Rungtynės dėl septintos vietos

16.30 val. Pirmasis pusfinalis

17.00 val. Antrasis pusfinalis

17.30 val. Rungtynės dėl penktos vietos

18.00 val. Tritaškių konkursas

18.30 val. Rungtynės dėl trečios vietos

19.00 val. Didysis finalas

Turnyro prizinis fondas – 74 tūkst. eurų. Visas kovas tiesiogiai transliuoja TV6 bei TV3 Play.