Kėdainių „Nevėžio“ priekinę liniją stiprina 26-erių metų vidurio puolėjas Ignas Lukošius. Praėjusį sezoną 202 cm ūgio kėdainiškis rungtyniavo Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), kur gynė Molėtų „Ežerūno“ klubo garbę. Aukštaūgis per rungtynes aikštelėje praleisdavo po kiek daugiau nei 29 minutes ir fiksavo 14,7 taško bei 10,2 atkovoto kamuolio vidurkius.

„Labai smagu, kad pavyko pasiekti susitarimą su Ignu. Tai yra vietinis žaidėjas, kuris jau įrodė savo vertę antroje pagal pajėgumą Lietuvos lygoje ir jam neabejotinai atėjo metas žengti pirmyn. Suteiksime jam progą įrodyti savo vertę ir aukštesniame lygyje“, – sakė Kėdainių „Nevėžio“ sporto direktorius Virginijus Bulotas.

Kėdainiškis jau yra debiutavęs Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), kuomet 2018-2019 metų sezoną pradėjo Prienų komandoje, tačiau ten daug progų pasireikšti negavo ir komandoje neužsibuvo.

„Labai džiaugiuosi prisijungęs prie gimtojo miesto komandos, kuri dabar yra žinoma kaip puiki vieta krepšininkams atsiskleisti. Nekantrauju prisijungti ir siekti tiek asmeninių, tiek komandinių tikslų“, – teigė naujokas.

Su šiuo papildymu Kėdainių „Nevėžis“ baigė komplektacijos darbus ateinančiam 2020-2021 metų sezonui.