„Lietkabelis“ tapo paskutiniuoju „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ pusfinalio dalyviu

Autorius: E.Kirvelaitis
2017-02-15

Panevėžio „Lietkabelis“ tapo paskutiniąja komanda, patekusia į „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ pusfinalį. Visą mačą pirmavę panevėžiečiai išvykoje 86:80 (30:19, 17:22, 21:12, 27:18) užtikrintai nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus.

Dviženklis. Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, tačiau antroje pirmojo kėlinio pusėje susiėmęs „Lietkabelis“ pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (17:28).

Solidžiai. Ketvirčio pabaigoje abi ekipos apsikeitė taikliais metimais, o po pirmojo kėlinio solidžią persvarą išlaikė svečiai – 19:30.

Priartėjo. Antrajame kėlinyje jau geriau žaidė „Dzūkijos“ krepšininkai – aikštės šeimininkai laimėjo ketvirtį 22:17 ir po pirmosios rungtynių dalies atsiliko tik 6 taškais – 41:47.

Atitolo. Po ilgosios pertraukos žaidimą į savo vadžias vėl perėmė panevėžiečiai, kurie prieš lemiamą ketvirtį įgijo 15-os taškų persvarą – 53:68.

Dvigubas dublis. Galingą dvigubą dublį surinko „Dzūkijos“ aukštaūgis Julius Kazakauskas – krepšininkas pelnė 16 taškų ir atkovojo 14 atšokusių kamuolių.

Susitvarkė. Ketvirtajame kėlinyje „Dzūkija“ dar bandė kabintis į rungtynes – sumažino skirtumą iki 6 taškų, tačiau didesniam spurtui laiko pritrūko ir pergalę šventęs „Lietkabelis“ pateko į „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ pusfinalį – 80:86.

Dzūkija“: Alejandro Hernandezas 17 tšk., Julius Kazakauskas (14 atk. kam.) 16 tšk., Gediminas Navickas 12 tšk., Anatolijus Kaširovas 10 tšk., Hakeemas Jacksonas 8 tšk.

Lietkabelis“: Žygimantas Skučas 16 tšk., Gintaras Leonavičius 13 tšk., Benas Madgenas ir Lorenzo Williamsas po 12 tšk., Kšištofas Lavrinovičius 11 tšk., Žygimantas Janavičius ir Simas Galdikas po 9 tšk.