„Neptūno“ ir „Lietkabelio“ dvikovoje – sunki klaipėdiečių pergalė
LKL / BNS nuotr.

Autorius: kklietkabelis.lt / LKL.lt
2020-09-08

Klaipėdoje vykusiame draugiškame mače tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir vietos „Neptūno“ komandų stipresni pasirodė uostamiesčio krepšininkai, kurie 76:74 (12:29, 22:16, 26:16, 16:13) įveikė panevėžiečius.

Panevėžiečiai puikiai pradėjo mačą ir varžovus užklupo uraganiniu puolimu, kai per 10 minučių sumetė net 29 taškus, o varžovai į tai atsakė tik 12 taškų bei atsiliko – 12:29. Antrajame ketvirtyje skirtumas buvo šoktelėjęs iki 20 taškų (32:12), bet aikštės šeimininkams pavyko pristabdyti Nenado Čanako auklėtinius, kurių atotrūkis kiek aptirto – 45:34 įpusėjus dvikovai.

Po didžiosios pertraukos iniciatyva priklausė „Neptūno“ ekipai, kuri po atkarpos 8:0 išsiveržė į priekį (51:49), bet sužaidus tris kėlinius dar turėjo minimalų deficitą – 60:61. Paskutiniajame ketvirtyje vyko nerezultatyvus krepšinis ir jis palankesnis buvo klaipėdiečiams, kurie pasiekė pergalę.

Nugalėtojams Žygimantas Janavičius pelnė 12 taškų, Martynas Mažeika – 11 (6 atk. kam.), Evaldas Šaulys ir Benas Griciūnas (7 atk. kam.) – po 10, Džiugas Slavinskas – 8, Tada Pažėra surinko 7 taškus (5 rez. perd.).

„Lietkabeliui“ 17 taškų (3/4 tritaškiai) įmetė Kyle‘as Vinalesas, 16 – Paulius Valinskas (5 rez. perd.), 10 – Gabrielius Maldūnas, 7 – Marinas Maričius (9 atk. kam.), po 6 pridėjo Margiris Normantas, Erikas Venskus, Gytis Masiulis ir Jokūbas Gintvainis. Vytenis Lipkevičius ir Troy‘us Barniesas nerungtyniavo.