Citadele KMT kovas „Dzūkija“ pradėjo sunkia pergale Šilutėje

2020-10-07

Alytaus „Dzūkijos“ komanda sunkia pergale pradėjo kovas Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT). Pirmojo etapo rungtynėse išvykoje alytiškiai 76:71 (24:20, 16:11, 16:19, 20:21) palaužė „Šilutę“.

Atsakomasis komandų mačas Alytuje vyks spalio 27 dieną.

Šilutės ekipa tik pirmosiomis minutėmis išsilaikė priekyje, o vėliau rezultatą persvėrus „Dzūkijai“, skirtumas tik augo. Jis laikėsi stabiliai dviženklis (52:42), tuo tarpu rungtynes trumpam pristabdęs buvo prakiuręs stogas. Vis tik lašėjimas buvo nuslopintas ir komandos po kelių akimirkų tęsė mačą.

Šeimininkams nesklandumai nesutrukdė: pavyko priartėti (50:56), o taiklus buvo ir Ernestas Sederevičius. Intriga išaugo iki maksimalios (54:56), tuo tarpu Kahlilas Thomasas lygino rezultatą – 56:56. Linas Lekavičius po labai ilgos pertraukos persvėrė rezultatą „Šilutės“ naudai (62:60), tačiau jam greitai atsakė Tadas Rinkūnas. „Dzūkija“ lemiamomis minutėmis susiėmė – kiek atstatė pranašumą (71:65), nešvaistė ir baudų metimų, o Artūras Jomantas pergalę praktiškai įtvirtino. Daugiau šilutiškiai intrigos nebepakurstė.

„Dzūkijai“ 15 taškų pelnė Kristupas Žemaitis, 14 – A. Jomantas (5 atk. kam., 4/4 dvit., 6/6 baud.), 12 – Simas Jasaitis, 11 – T. Rinkūnas, 9 – Paolo Marinelli.

„Šilutei“ po 16 taškų pridėjo Valdas Vasylius ir E. Sederevičius, 14 – K. Thomasas (11 atk. kam.), 9 – Mindaugas Stašys, 7 – L. Lekavičius.