Rezultatyviame mače Kėdainių ekipa įveikė prieniškius
LKL / BNS nuotr.

2020-10-18

„Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės vidurio komandų akistatoje stipresni pasirodė namuose žaidę Kėdainių krepšininkai.

Dviejų žaidėjų debiuto sulaukęs Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (3–2) neiššvaistė antrojoje rungtynių dalyje susikurto pranašumo ir iškovojo pergalę 92:88 (23:12, 17:29, 26:16, 26:31) prieš Prienų „CBet“ (3–3) ekipą.

„Nevėžio-Optibet“ gretose šiandien debiutavo po traumų atsigavę ir į rikiuotę grįžę legionieriai – Abramo Canka ir Sedrickas Barefieldas. Pastarasis rungtynes pradėjo starto penkete ir iškart tapo vienu svarbiausių žaidėjų puolime – rungtynes baigė su 14 taškų, 5 rezultatyviais perdavimais ir 14 naudinugmo balų savo sąskaitoje.

Taip pat didelį indėlį į Kėdainių ekipos pergalę įdėjo Justas Tamulis ir Panagiotis Kalaitzakis – gynėjų duetas pelnė atitinkamai po 20 ir 18 taškų, Vaidas Kariniauskas pridėjo 14 taškų.

„CBet“ klube rezultatyviausiai žaidė Marquisas Wrightas, surinkęs 19 taškų, jam geriausiai talkino Mindaugas Sušinskas (18 tšk.) bei jaunasis Tomas Digbeu (16 tšk.).

Rungtynių pradžioje geriau atrodė šeimininkai, kurie varžovams kelias minutes neleido pelnyti taškų ir pirmavo 7:0, o sėkmingo S. Barefieldo žaidimo dėka pirmąjį kėlinį pabaigė pirmaudami 23:12.

Įpusėjus antrajam ketvirčiui skirtumas tarp ekipų išliko panašus, tačiau po minutės pertraukėlės prieniškiai pradėjo taikyti aikštės gynybą ir sparčiai vytis priešininkus, o galiausiai juos ir aplenkė – ilsėtis į rūbines komandos išėjo „CBet“ pirmaujant 41:40.

Po pertraukos V. Kariniausko, J. Tamulio ir P. Kalaitzakio tritaškiai į priekį vėl išvedė kėdainiečius – 56:46. Nuo tada kėdainiečių pranašumas laikėsi panašus, o prieš lemiamą rungtynių ketvirtį švieslentėje degė tokie skaičiai – 66:57.

Likus žaisti tris minutes „CBet“ pavyko sumažinti atsilikimą iki 4 taškų – 79:83, tačiau tada po du taškus pelnė J. Tamulis, V. Kariniauskas bei Vaidas Čepukaitis ir kėdainiečiai vėl padidino atotrūkį, kurio panaikinti svečiams jau nebepavyko – 92:88.

„Nevėžis-Optibet“: J. Tamulis 20 (5/10 trit.), P. Kalaitzakis 18, S. Barefieldas ir V. Kariniauskas (6 rez. perd.) po 14.

„CBet“: M. Wrightas 19, M. Sušinskas 18, T. Digbeu 16, R. Miniotas (6 rez. perd., 15 atk. kam.) ir D. Domarkas po 10.