„Pieno žvaigždės" paskutinėmis sekundėmis įveikė „Nevėžį"

2017-02-11
Atkakliose „Tete-a-Tete Casino – LKL" rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždės" tik paskutinėmis sekundėmis palaužė Kėdainių „Nevėžį" 89:88.

Rezultatyviai. Pasvalio ir Kėdainių krepšininkai rezultatyviai pradėjo rungtynes. Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 25:25.

Lyderis. Nikita Balašovas siautėjo aikštelėje. Per pirmus du kėlinius „Pieno žvaigždžių" legionierius pelnė 15 taškų pataikydamas visus 5 dvitaškius, tritaškį ir du baudų metimus. Tiesa, per du paskutinius kėlinius legionierius pelnė tik 3 taškus, o iš viso surinko 18 taškų.

Komandiškai. „Nevėžio" gretose taškus pelnė visi aikštelėje pasirodę žaidėjai. Kėdainių komandoje į aikštę žengė 9 žaidėjai, o vienintelis nežaidęs buvo vienas iš ekipos lyderių Toni Prostranas.

Strigo. Prie „Pieno žvaigždžių" neseniai prisijungęs ir puikiai rungtyniavęs Evaldas Žabas šį kartą strigo. Gynėjas rungtyniavo 29 minutes, per kurias pelnė 6 taškus ir prametė visus 4 tritaškius.

Perdavimai. Pasvalio gynėjai Derrickas Low ir Evaldas Žabas puikiai skirstė kamuolius komandos draugams. Havajietis atliko 10 rezultatyvių perdavimų, o Evaldas Žabas – 7 . Likusi „Pieno žvaigždžių" komanda atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Tempė. „Nevėžio" ekipą į priekį tempė „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės" turnyro snaiperių konkurse dalyvausiantis Ignas Vaitkus. Puolėjas rungtyniavo 37 minutes, per jas surinko 20 taškų ir pataikė tris tritaškius.

Antra pusė. „Pieno žvaigždės" geriau žaidė pirmoje rungtynių pusėje ir laimėjo du pirmus kėlinius. Trečiajame iniciatyvą perėmė „Nevėžis" ir lemiamo ketvirto kėlinio pradžioje jau pirmavo Kėdainių krepšininkai. Visgi atsigavę pasvaliečiai įrodė savo pranašumą prieš „Nevėžį".

Lemiamas momentas. Iki rungtynių pabaigos likus 34 sekundėms ir rezultatui esant lygiam 86:86, „Pieno žvaigždės" surengė sėkmingą ataką. D. Low puikiai perdavė kamuolį E. Dimšai, o šis pelnė du taškus su pražanga. Ši ataka ir nulėmė pasvaliečių pergalę.

„Pieno žvaigždės":  N. Balašovas 18, E. Dimša 17, O. Olisevičius 14

„Nevėžis": I. Vaitkus 20, K. Petrukonis 15, J. Love 14.