„Žalgiris“ tik per pratęsimą palaužė kovingąjį Prienų klubą

2020-11-15

Rezultatas – tas pats. Istorija – kita. Kauno „Žalgiris“ (7/1) antrą savaitgalį iš eilės susitiko su Prienų „CBet“ (4/6), tačiau namuose iškovojo pergalę tik po pratęsimo.

Kauniečiai namuose 103:100 (31:24, 20:26, 26:21, 14:20, 12:9) nugalėjo „CBet“.

Prieš savaitę kauniečiai triumfavo 96:72.

Geriausias sezono rungtynes sužaidė Steve‘as Vasturia – 25 taškai, 26 naudingumo balai.

„Žalgiris“ atliko 27 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 11 kartų.

Prienų klube puikiai atrodė Tomas Digbeu. Jaunasis prancūzas pelnė 27 taškus ir surinko 35 naudingumo balus.

Regimantas Miniotas pridėjo 23 taškus.

Šeimininkams negalėjo padėti traumuoti Patricio Garino ir Marius Grigonis. Svečių gretose nežaidė Mindaugas Sušinskas ir Rokas Gadiliauskas. Prieniškiai rungtynėms registravo 9 žaidėjus, o Khadimas Sow nuo suolo išvis nepakilo.

Prieniškiai į priekį išsiveržti progų gavo nedaug, tačiau visas rungtynes laikėsi koviniu atstumu.

Nepaisant nuovargio ir Marquiso Wrighto, Egidijaus Dimšos penktųjų pražangų, prieniškiai toliau kovojo ir likus mažiau nei 4 minutėms „Žalgiris“ buvo priekyje 4 taškų atstumu (84:80). Likus minutei pranašumas sumenko iki 1 (86:85), o Tomas Digbeu dar stojo mesti dviejų baudos metimų. Realizavęs baudos metimus, prancūzas išvedė prieniškius į priekį.

Steve‘as Vasturia pelnė dvitaškį, tačiau Dominykas Domarkas įrideno sunkų dvitaškį ir likus 20 sekundžių vėl pirmavo „CBet“ (89:88). Po krepšiu įstrigęs Joffrey Lauvergne sužingsniavo, o prieniškiai prie baudų metimų linijos neklydo.

Klaida gynyboje kainavo daug – „CBet“ pametė Steve‘ą Vasturia, kuris baudė tritaškiu ir išplėšė pratęsimą.

Pratęsime komandos žaidė taškas į tašką ir likus minutei prieniškiai išsiveržė į priekį (98:100). Vis gi gelbėjimosi ratu vėl tapęs Steve'as Vasturia kritiniu metu rinko taškus, o prieniškiai nebeatsitiesė.

„Žalgiris“: S. Vasturia 25 (9/14 met.), J. Lauvergne 18 (7 atk. kam.), Artūras Milaknis 12 taškų.

„CBet“: T. Digbeu 27 (11 atk. kam., 10/19 met., 35 naud. bal.), R. Miniotas 23 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 30 naud. bal.), M. Wrightas 19 taškų.