[lkl_gallery id="97151"]

Lietuvos krepšinio lygos ir generalinio rėmėjo „Tete-a-Tete“ kazino projektas „Savas tarp svetimų“ toliau keliauja po Lietuvą ir skatina toleranciją.

 

Šį kartą Simono Dacho progimnazijoje su iniciatyva „Pasižadu“ apsilankė Klaipėdos „Neptūno“ komanda. Krepšininkai su vaikais kalbėjo apie pagarbos svarbą mokykloje. Tiems vaikams, kurie pasižadėjo, kad mokykloje bus gera atmosfera, pagarba vieni kitiems, buvo įsegti specialūs ženkliukai, kurie primins, kad mokykloje nėra vietos nei patyčioms, nei agresijai.

 

Mokyklinukus itin pradžiugino uostamiesčio komandos apsilankymas, mat krepšininkai jiems – tikri autoritetai. Už apsilankymą skolingi neliko ir patys moksleiviai, pradžiuginę krepšininkus piešiniais.

 

Vienas iš „Neptūno“ krepšininkų Laurynas Beliauskas pripažino, kad mokykloje pasitaikydavo patyčių ir nepagarbos, tačiau tai būdavo bandoma išspręsti draugiškumu vieni kitiems. „Visi žmonės stengiasi būti tolerantiški, o aikštelėje, kaip ir gyvenime, po rungtynių visi draugiški, gerbia vienas kitą. O kas vyksta rungtynių metu – tai emocijos“, – toleranciją skatino L. Beliauskas.

 

Po renginio „Neptūno“ krepšininkai bei treneriai ir toliau bendravo su vaikais, dalijo jiems parašus.

 

„Savas tarp svetimų“ su iniciatyva „Pasižadu“ dar keliaus į Vilnių ir Prienus.

[embed]https://youtu.be/hJ0CrVx04fs[/embed]