„Betsafe-LKL“ rungtynių komentatorius Vaidas Čeponis lygos gerbėjams pristato dar penkis nevykusius momentus, tarp kurių įsimaišė ir visai ne rungtynių metu įvykęs epizodas.

Pirmasis epizodas atiteko Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ legionieriui Jahensui Manigat. Šis mače su Vilniaus „Rytu“ bandė ištraukti į užribį skriejantį kamuolį, o kai to padaryti nepavyko, amerikietis patapšnojo per aikštės viduryje įsitaisiusią kamerą.

Kitas prisvilęs kotletas priklauso taip pat Pasvalio ekipos žaidėjui – Tomui Lekūnui, kuris neįvertino ranką iškėlusio Justino Jogmino gynybos. Staigiai šystelėjus kamuolį iš toli, T. Lekūnui liko tik stebėti, kaip sviedinys lieka per metrą nuo tikslo.

Trečiojoje pozicijoje įsitaisė „Šiaulių“ krepšininkai – Ernestas Jonkus ir Arminas Urbutis, nepasidalinę po savuoju krepšiu atkovoto kamuolio ir lyg karštą bulvę išleidę jį į užribį.

Prienų „CBet“ lyderis Marquisas Wrightas taip pat pasižymėjo nevykusiu epizodu. Jis mėgino atlikti perdavimą į laisvą plotą. Bėda ta, kad tame plote nebuvo nei vieno komandos draugo.

Tačiau labiausiai prisvilo Igno Grinevičiaus kotletas. LKL TV studijos vedėjas Helovino vakarą pralaimėjo lažybas rungtynių komentatoriui Karoliui Tiškevičiui, o tai atnešė skaudžias pasėkmes – I. Grinevičiui teko išgerti dvi stiklines ne itin mėgstamų pomidorų sulčių.

Šiuos „Betsafe-LKL“ žaidėjų sukurtus kuriozus padėjo LKL akademikas Mantas Šimukonis.