„Tete-a-Tete Casino – LKL" čempionate praėjusią savaitę netrūko ir įspūdingų kovų, ir gražių momentų. LKL.lt kartu su lažybų bendrove „Orakulas" pristato geriausius savaitės epizodus.


Penkta vieta. „Neptūno" legionierius Omari Johnsonas kyla į viršų ir „pučia" „Dzūkijos" legionieriaus Jameso Gavino metimą. Puikus blokas ne tik apsaugo Klaipėdos ekipos krepšį, bet ir leidžia „Neptūnui" pabėgti į greitą ataką.


Ketvirta vieta. Robertas Javtokas dar turi parako. Po puikaus perdavimo „Žalgirio" vidurio puolėjas grūda kamuolį į amžinų varžovų „Lietuvos ryto" krepšį.


Trečia vieta. Ovidijus Galdikas gąsdina varžovus. Įmesti prieš aukštaūgį itin sudėtinga, o šį kartą „stogu" Utenos „Juventus" krepšininkas pamoko Vaidotą Volkų iš Kėdainių „Nevėžio".


Antra vieta. Šventė Panevėžyje. „Lietkabelio" gynėjui Lorenzo Williamsui lemiamais rungtynių momentais kojos nesipina. Legionierius paskutinėmis sekundėmis staigiu prasiveržimu pelno du taškus į „Žalgirio" krepšį ir atveda Panevėžio klubą į pergalę prieš Kauno ekipą.


Pirma vieta. Jamaro Diggso ir Aarono Besto oro linijos kyla skrydžiui. Utenos „Juventus" duetas sukuria įspūdingą epizodą prieš Kėdainių „Nevėžį". J. Diggsas puikiai pakabina kamuolį ore komandos draugui ir A. Bestui belieka užbaigti viską dėjimu.


[embed]https://youtu.be/SbGrmr-FfqM[/embed]