Sveiką kailį išnešę prieniškiai apkartino Kėdainių ekipos stratego debiutą

2021-01-03

Prienų „Cbet“ komanda pirmosiose savo 2021 metų rungtynėse apgynė namų tvirtovę po dramatiškos kovos įveikdama Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšininkus rezultatu 87:85 (17:23, 33:12, 16:31, 21:19).

Vos aštuoniese rungtyniavę svečiai iš Kėdainių pirmajame kėlinyje įmetė keturis iš devynių tritaškių ir leido suprasti, jog lengvai pasiduoti neketina, tačiau antrojo ketvirčio pradžioje ledus pralaužė ir prieniškių toliašaudė artilerija. Pirmaisiais varžovų nuovargio požymiais sėkmingai pasinaudoję aikštės šeimininkai, vedami Mindaugo Sušinsko, įpusėjus antrajam kėliniui uraganiniu puolimu įgijo dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo ir iki ilgosios rungtynių pertraukos (50:35).

Prienų ekipa apsukų nemažino ir trečiojo kėlinio pradžioje bei po taiklaus Marquiso Wrighto dvitaškio susikrovė didžiausią, aštuoniolikos taškų persvarą (56:38). Vis dėlto kėdainiečiai nepalūžo bei įjungę antrą kvėpavimą ištirpdė turėtą deficitą, o rezultatą kėlinio pabaigoje taikliu tolimu metimu išlygino Panagiotis Kalaitzakis (66:66).

Lemiamą rungtynių ketvirtį Kėdainių komanda pradėjo pataikydami tris tritaškius metimus ir persvėrė rungtynių rezultatą 66:75.

Vis dėlto rungtynių pabaiga buvo sėkmingesnė šeimininkams. Likus vienuolikai sekundžių svečiai iš Kėdainių dar turėjo trijų taškų deficitą ir kamuolį savo rankose, tačiau rezultato išlyginti nepavyko ir Prienų ekipa triumfavo 87:85.

Naujasis „Nevėžio-Optibet“ strategas Davidas Gale'as savo debiutinėse rungtynėse negalėjo verstis Arieliu Hukporčiu, Justu Tamuliu, Jokūbu Gintvainiu, Abramo Canka ir Juliumi Kazakausku.

„Cbet“: M. Wrightas 19, E. Tubutis ir D. Domarkas po 16, M. Sušinskas ir T. Digbeu po 12.

„Nevėžis-Optibet“: S. Barefieldas ir P. Kalaitzakis (8 rez. perd.) po 21, D. Vilis 18, G. Vasiliauskas 11.