„KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurėje“ 8 stipriausių komandų laukia intensyvi ir įtempta kova dėl taurės bei garbės. Tačiau ne tik noras į viršų kelti taurę ir iškovoti pirmąjį sezono trofėjų ves klubus į priekį. Lietuvos krepšinio lyga kartu su kelionių organizatoriumi „KIDY Tour“ ir kitais varžybų rėmėjais įsteigė įspūdingą prizinį fondą, kuris bus padalintas geriausiai pasirodžiusioms ekipoms.

Taurės varžybų laimėtojas maudysis ne tik šlovės spinduliuose, tačiau gaus ir solidžią 40 tūkstančių eurų premiją. Tokia suma turnyro nugalėtojams atiteks vos už tris sužaistus mačus. Antrą vietą užėmusiai komandai bus skirta 25 tūkst. Eurų.

Piniginiai prizai bus išdalinti ir mažajame finale kovosiančioms ekipoms. Trečios vietos laimėtojams atiteks 15 tūkst. eurų, o ketvirtos – 10 tūkst. eurų.

Prizo sulauks ir naudingiausias finalo žaidėjas – jam bus skirta 1,5 tūkst. eurų.

„Surinkti tokį prizinį fondą vos dviejų dienų renginiui yra tikras iššūkis. Bet organizuodami taurės varžybas jėgų netaupome, – sakė LKL komercijos direktorius Žygimantas Surintas. – Džiaugiamės, kad esame pajėgūs klubus motyvuoti ir solidžiais piniginiais prizais.“

Kadangi „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ varžybos tai ne tik rimtos kovos, bet ir pramoginė dalis, nuskriausti neliks ir dėjimų bei tritaškių konkursų nugalėtojai. Laimėjusiems atiteks po 1,5 tūkst. eurų.

„KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ ketvirtfinaliai startuoja vasario 14-15 dienomis. Finalinis ketvertas vyks vasario 18-19 dienomis, Kaune, „Žalgirio“ arenoje. LKL.lt primena, kad bilietus į „KIDY – Tour Karaliaus Mindaugo taurės 2017“ pusfinalio ir finalo varžybas galima įsigyti „Tiketos“ puslapyje arba kasose. Visų klubų abonementų turėtojams taikoma 30 proc. nuolaida, tačiau likus savaitei iki renginio, ši nuolaida nebegalios.