Praėjusi savaitė „Tete-a-Tete Casino – LKL“ čempionate pasižymėjo dėjimų gausa. Tarp gražiausiųjų šį kartą dominavo klubų legionieriai.

Penkta vieta. Paskutinėmis antrojo kėlinio sekundėmis Nikita Balašovas iš Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ nuskriaudžia varžovų ekipą. Legionierius ore sugauna iš užribio perduotą kamuolį ir į Utenos „Juventus“ krepšį įsūdo du taškus.

Ketvirta vieta. Rokas Giedraitis savo stichijoje. Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkas pasileidžia į greitą ataką, o joje Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai sustabdyti sostinės atstovo jau nepajėgia. R. Giedraitis ataką užbaigia dėjimu.

Trečia vieta. Klaipėdos „Neptūno“ legionierius Omari Johnsonas pats vienas padaro viską. Jamaikietis iš pradžių perima kamuolį iš „Vytauto“, o tuomet nuskuodęs prie varžovų krepšio pradžiugina žiūrovus dėjimu.

Antra vieta. Pavyzdinė „Šiaulių“ ataka. Tomas Lekūnas prakiša kamuolį tarp dviejų varžovų, o jį sugavusiam Vladyslavui Koreniukui nelieka nieko kito, kaip tik pelnyti du taškus dėjimu.

Pirma vieta. „Neptūno“ vidurio puolėjas Jerai Grantas – dažnas svečias gražiausių epizodų rinkinyje. Uostamiesčio ekipos legionierius pakyla galingam skrydžiui ir ataką užbaigia kraudamas į krepšį.

[embed]https://youtu.be/od8WOhprR2o[/embed]