Vienuoliktą pergalę iš eilės iškovojęs „Rytas“ pasiekė šio sezono rekordą

2021-03-13

Šeštadienio vakarą Klaipėdoje vykusiose rungtynėse, svečiai iš Vilniaus pratęsė savo pergalių seriją „Betsafe-LKL“ čempionate.

Giedriaus Žibėno vadovaujami Vilniaus „Ryto“ (18/5) krepšininkai, rezultatu 80:59 (22:5, 15:18, 18:18, 25:18) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (8/16).

Su šia pergale, „Rytas“ pasiekė naująjį šio „Betsafe-LKL“ sezono rekordą – 11 laimėtų rungtynių iš eilės.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai tarpusavio komandų serijoje pirmauja užtikrintai – 3:0.

Rungtynes vilniečiai pradėjo įspūdingu spurtu 17:0, kuris pasiuntė „Neptūną“ į nokdauną pirmajame kėlinyje (22:5). Nors antrąjį ketvirtį „Neptūnas“ laimėjo (15:18), tačiau dėl nesėkmingo aikštės šeimininkų žaidimo rungtynių pradžioje, komandas vis dar skyrė dviženklis pranašumas – 14 taškų persvara pirmavo „Rytas“ (37:23).

Sostinės ekipa iš arti atakvo solidžiu, 68% proc. taiklumu – 13 taiklių metimų iš 19, tuo tarpu „Neptūnui“ pavyko laimėti kovą dėl atšokiusių kamuolių (17), tačiau ekipa jau per pirmąją rungtynių dalį padarė 16 klaidų.

Antrojoje rungtynių pusėje aikštės šeimininkams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (44:36), tačiau arčiau „Rytas“ varžovų neprisileido ir įtikinamai laimėjo rungtynes.

Vilniaus „Ryto“ ekipoje rezultatyviai rungtyniavo Andrew Goudelockas. Gynėjas pelnė 20 taškų, pataikęs 9 dvitaškius iš 12. Jam puikiai talkino Ivanas Buva, pridėjęs 18 taškų.

„Neptūno“ gretose Džiugas Slavinskas ir Evaldas Šaulys pelnė po 9 taškus.

Vilniaus „Rytas“ vertėsi be Kristiano Kitsingo, tuo tarpu „Neptūne“ nerungtyniavo Matas Jogėla bei Darrinas Dorsey.

„Rytas“: Andrew Goudelockas 20, Ivanas Buva 18, Augustas Marčiulionis, Lukas Uleckas, Arnas Butkevičius ir Dovis Bičkauskis po 7.

„Neptūnas“:Džiugas Slavinskas ir Evaldas Šaulys po 9, Giedrius Stankevičius ir Simas Galdikas po 8.