Drama Utenoje baigėsi „Juventus“ triumfu (video)

2017-01-22

„Tete-A-Tete Casino – LKL“ kovos sekmadienį prasidėjo drama Utenoje. Ten pirmą kartą šį sezoną Prienų-Birštono „Vytautą“ dramatiškai nugalėjo „Juventus“ krepšininkai 81:75 (25:26, 20:11, 20:23, 16:15).

Skirtumas. Trejos „Juventus“ ir „Vytauto“ dvikovos šį sezoną baigėsi ne didesniu nei 6 taškų skirtumu.

Scenarijus. Ketvirtasis kėlinys atspindėjo visų rungtynių scenarijų. „Juventus“ spurtavo ir 32-ąją minutę įgijo solidų pranašumą 72:60. Tačiau uteniškiai įkrito į gilią duobę ir per 6 minutes sukrapštė vos 2 taškus. „Vytautas“ tuo naudojosi ir likus žaisti pusantros minutės komandas skyrė vos du taškai (75:73). Tačiau „Vytautas“ neišnaudojo vienos, antros, trečios progos – „Juventus“ gynyba kritiniu metu sėkmingai uždarė Sauliui Kulviečiui kelius link krepšio. „Juventus“ pergalę paskutinę minutę įtvirtino V.Čepukaičio ir D.Šalengos metimai.

Sąsaja. Keturi iš penkių rezultatyviausių „Juventus“ žaidėjų – V.Čepukaitis, V.Šulskis, D.Šalenga ir G.Sirutavičius, praėjusį sezoną žaidė „Vytauto“ klube.

Sąskaita. Po „Juventus“ pergalės abi komandos per 20 rungtynių pasiekė po 10 pergalių.

Rezultatyviausi. „Juventus“: J.Diggsas 15 (7 atk. kam., 9 rez. perd., 6 kl.), V.Čepukaitis (10 atk. kam.), V.Šulskis (8 atk. kam.), D.Šalenga ir G.Sirutavičius po 13.

„Vytautas“: T.Delininkaitis 25, A.Valeika 15, R.Miniotas 10, S.Kulvietis (0/5 trit.) ir V.Lipkevičius po 7.