Lietuvos krepšinio lyga siekdama mažinti nesutarimus tarp sirgalių tribūnose ir puoselėdama tikrąsias krepšinio vertybes – viltį, tikėjimą, džiaugsmą ir pagarbą – nuo sezono pradžios ėmėsi vykdyti projektą „Pagarba aikštelėje, pagarba tribūnose“. LKL siekia paskleisti žinią, kad smurtui ir agresijai krepšinyje vietos nėra.


Specialiai šiam projektui buvo sukurtas pagarbą tribūnose skatinantis vaizdo klipas, kuriuo perteikiamos gerosios krepšinio emocijos. Klipas prieš rungtynes buvo rodomas arenose, todėl jį galėjo pamatyti tūkstančiai krepšinio gerbėjų.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=cbMylz3f6W0[/embed]

Skatindami pagarbą tiek aikštelėje, tiek už jos ribų, į sirgalius viešai arenose kreipėsi ir puikiai visiems pažįstami „Tete-a-Tete Casino – LKL“ krepšininkai – Mindaugas Lukauskis iš Panevėžio „Lietkabelio“, Martynas Mažeika iš Klaipėdos „Neptūno“ ir Utenos „Juventus“ žaidėjas Vytautas Šulskis.


„Noriu pasakyti, kad palaikytumėte savo komandą nuoširdžiai, be agresijos ir be pykčio“, – sirgalių prašė M. Mažeika.

Panevėžyje į krepšinio gerbėjus kreipęsis M. Lukauskis taip pat ragino sirgalius puoselėti tikrąsias krepšinio vertybes. „Palaikykime taiką tiek aikštelėje, tiek tribūnose tarp visų komandų gerbėjų. Ačiū, kad esate“, – sakė „Lietkabelio“ krepšininkas.

Lietuvos krepšinio lyga siekia, kad mes patys susikurtume aplinką, kurioje būtų gera ir malonu lankytis. Pagarba tribūnose gali atsirasti tik mūsų pačių noru ir pastangomis.

[embed]https://youtu.be/AfycZQIqDAE[/embed]