LKL.lt kartu su bendrove „Volfas Engelman“ pristato gražiausių praėjusio mėnesio epizodų rinkinį. Gruodžio mėnesis padovanojo krepšinio gerbėjams ne vieną įspūdingą epizodą – arenose susirinkę žiūrovai griaudėjo ir dėl pergalingų metimų, ir triuškinančių dėjimų, ir netikėtų blokų. Įspūdingiausius gruodžio momentus išrinko patys krepšinio gerbėjai.


Gražiausių gruodžio mėnesio epizodų rinkinyje, kaip ir įprasta, galima rasti pastovius įspūdingų momentų kūrėjus – Klaipėdos „Neptūno" vidurio puolėją Jerai Grantą ir Vilniaus „Lietuvos ryto" puolėją Drew Gordoną. Tačiau praėjusį mėnesį nustebino ir lygos veteranai – Mindaugas Lukauskis pats vienas surengė įspūdingą ataką, o Artūras Jomantas sumūrijo galingą gynybinę sieną.


Į gražiausių momentų dešimtuką su kiek netikėtu epizodu pateko Kauno „Žalgirio" įžaidėjas Lukas Lekavičius, blokavęs L. Drew metimą.


Tačiau viršūnėje karaliavo triuškinantys dėjimai ir pergalingi metimai – gražiausių epizodų autoriais tapo varžovus dėjimais gniuždęs Rokas Giedraitis ir lemiamus metimus pataikę bei savo komandoms pergales atnešę Osvaldas Olisevičius ir Deividas Gailius.


[embed]https://www.youtube.com/watch?v=01eIDomGLlA[/embed]

s