Mūšyje dėl pirmosios sezono pergalės, „Dzūkijos“ triumfas prieš Šiaulių ekipą
LKL / BNS nuotr.

2021-09-19

Sekmadienio vakarą Alytuje į savo pirmąją šio sezono „Betsafe – LKL“ dvikovą stojo Alytaus „Dzūkija“ bei Šiaulių „Šiauliai-7bet“.

Ramūno Cvirkos vadovaujama Alytaus „Dzūkija“ (1/0) rezultatu 75:66 (18:22, 21:17, 13:11, 23:16) įveikė Šiaulių „Šiauliai-7bet“ (0/1) ekipą.

Rungtynių pradžia išsiskyrė rezultatyvumu ir Jono Elmore’o individualiu meistriškumu – vos per pusę kėlinio amerikietis pelnė 10 taškų (11:19). Reaguodamas į įvykius, „Dzūkijos“ vyriausiasis treneris Ramūnas Cvirka paprašė minutės pertraukėlės, kuri neleido svečiams pabėgti į priekį ir po pirmojo kėlinio „Šiauliai-7bet“ turėjo 4 taškų pranašumą (22:18).

Antrajame ketvirtyje driokstelėjęs aikšės šeimininkų legionierius Joshas Newkirkas leido „Dzūkijai“ diktuoti rungtynių tempą, bei taškas į tašką žaisti su šiauliečiais. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus – 39:39.

Po didžiosios pertraukos komandos į rungtynes grįžo visiškai kardinaliai pakeitusios žaidimo planą – trečiajame kėlinyje dominavo kieta gynyba, o to pasekoje žaidimas buvo itin nerezultatyvus. Vis tik sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę R. Cvirkos auklėtiniai, prieš lemiamą rungtynių ketvirtį pirmavo dviejų taškų persvara (52:50).

Ketvirtajame kėlinyje ir vėl iššovė aikštės šeimininkų atakų organizatorius Joshas Newkirkas, kurio dėka, alytiškai ir vėl spurtavo, o po Mindaugo Lukauskio taiklaus tolimo metimo su pražanga, „Dzūkijos“ pranašumas išaugo iki 8 taškų (65:57). Šiaulių ekipos bandymai grįžti į rungtynes buvo nesėkmingi – Alytaus „Dzūkija“ šventė pergalę rezultatu 75:66.

„Dzūkijos“ komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Joshas Newkirkas. Gynėjas pelnė 23 taškus. Jam puikiai talkino Dylanas Frye'us, pridėjęs 13.

„Šiauliai-7bet“ gretose rezultatyviausias buvo Jonas Elmore’as. Jis pelnė 21 tašką.

„Dzūkija“: Joshas Newkirkas 23 (3/5 tol. met.), Dylanas Frye’us 13, Justas Furmanavičius 11, Mindaugas Lukauskis 9 (8 atk. kam., 5 perimti kam.).

„Šiauliai-7bet“: Jonas Elmore’as 21 (6 rez. perd.), Martynas Varnas 12, Eimantas Stankevičius ir Isaiah Armwoodas po 9.