Panevėžyje – rekordu pažymėta „Lietkabelio“ pergalė prieš „Lietuvos rytą“ (foto, video)

2016-12-23

[lkl_gallery id="95306"]

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai tribūnose dar nėra matę tiek žiūrovų, o šie – taip sėkmingai žaidžiančios savo miesto komandos. „Lietkabelio“ krepšininkai „Tete-A-Tete Casino – LKL“ čempionate“ 93:85 (21:23, 20:18, 27:19, 25:24) pranoko Vilniaus „Lietuvos rytą“ ir įsitvirtino antroje turnyro lentelės pozicijoje.

Atotrūkis. „Lietkabelis“ antroje vietoje padidino atotrūkį nuo trečioje pozicijoje žengiančių vilniečių jau trimis pergalėmis. Tiesa, sostinės klubas žaidė vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Rekordas. „Cido“ arenoje užfiksuotas krepšinio žiūrovų lankomumo rekordas – susitikimą stebėjo 5002 sirgaliai.

Startas. Josho Akognono ir Davido Logano tritaškiai „Cido“ arenoje įnešė nejaukią tylą. Kazys Maksvytis jau trečiąją minutę prašė minutės pertraukėlės, nes „Lietuvos rytas“ atitrūko 12:2. Tiesa, jau 7-ąją minutę po dviejų tritaškių „Lietkabelis“ tirpdė skirtumą kaip pliusinė temperatūra Lietuvoje sniegą – 17:18.

Iniciatyva. Vėliau jau „Lietkabelis“ tapo padėties šeimininku. „Lietuvos rytą“ prieš pat pertrauką gelbėjo trys iš eilės Davido Logano tritaškiai per pusantros minutės (38:41), tačiau po pertraukos panevėžiečiai vėl kontroliavo situaciją aikštėje.

Dviženklį skirtumą „Lietkabelis“ išlaikė iki paskutinių minučių. „Lietuvos ryto“ bandymai šturmuoti šeimininkų persvarą buvo labai užtikrintai atremti.

Įvykis. Dvikovos metus užfiksuota nesportinė pražanga su tritaškiu. C.Fisheriui įmetus iš toli, po krepšiu neleistinai A.Lapetą bloškė S.Galdikas.

Sutapimas. Du rezultatyviausi panevėžiečių žaidėjai, M.Lukauskis ir K.Lavrinovičius, praėjusį sezoną žaidė Vilniuje.

Rezultatyviausi. „Lietkabelis“: M.Lukauskis 21, K.Lavrinovičius 15, D.Tarolis 13.

„Lietuvos rytas“: D.Loganas 20, D.Grodonas 14, A.Gudaitis 12.