Pasvalyje nustebinusi „Dzūkija“ vis tiek neišsivežė pergalės (video)

2016-12-23

Alytaus „Dzūkija“ nustebino Pasvalio „Pieno žvaigždes“ rezultatyvumu, tačiau to neužteko nutraukti nesėkmių ruožui. „Pieno žvaigždės“ pasitinka Kalėdas su sunkia pergale „Tete-A-Tete Casino – LKL“ čempionate 78:72 (25:26, 19:18, 14:11, 21:17).

Rezultatyvumas. „Dzūkija“ tokio rezultatyvaus kėlinio dar turbūt šį sezoną nematė. Pasvalyje pirmajame ketvirtyje alytiškiai pelnė net 26 taškus. Rezultatyvi pirmoji rungtynių dalis baigėsi 44:44.

Spurtas. „Pieno žvaigždės“ lemiamą spurtą planavo iškart po pertraukos. Pirmų penkių minučių atkarpą pasvaliečiai laimėjo 10:0 ir pabėgo dviženkliu skirtumu 56:46. Tačiau svečiai nepailso. Prieš lemiamą 10 minučių atkarpą „Dzūkija“ vėl alsavo šeimininkams į nugarą 58:61. Vis dėlto aukštesnis „Pieno žvaigždžių“ meistriškumas ketvirtajame kėlinyje leido išlaikyti trapų pranašumą.

Kontrastas. Pasvalyje žiūrovai išvydo dvi skirtingas rungtynių puses. Pavyzdžiui, „Dzūkija“ per trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinius pelnė vos 2 taškais daugiau (28) nei per pirmąjį kėlinį (26).

Taškai. „Dzūkija“ 70 taškų ribą pasiekė pirmą kartą per du mėnesius.

Skaičiai. „Pieno žvaigždžių“ įžaidėjas Derrickas Low atliko puikų dvigubą dublį (16 tšk., 11 rez. perd.), o rezultatyviausias pasvaliečių žaidėjas Osvaldas Olisevičius pataikė visus 7 dvitaškius.

Kamuoliai. Nors pralaimėjo rungtynes, „Dzūkija“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 37:23.

Kraitis. „Pieno žvaigždėms“ tai buvo 8-oji pergalė per 17 rungtynių, o „Dzūkija“ patyrė jau 14-ąjį pralaimėjimą. Beje, alytiškiai pralaimėjo jau 8 iš 9 pastarųjų rungtynių.

Rezultatyviausi. „Pieno žvaigždės“: O.Olisevičius 17 (7/7 dvit., 7 atk. kam.), D.Low 16 (11 rez. perd.), A.Agafonovas ir J.Tamulis po 11, S.Babrauskas 10.

„Dzūkija“: J.Kazakauskas 17 (10 atk. kam.), P.Morkeliūnas, G.Navickas ir O.Mačernis (9 atk. kam.) po 13.