Praėjusi savaitė „Tete-a-Tete Casino – LKL“ čempionate nenuvylė krepšinio gerbėjų ir padovanojo ne vieną gražų epizodą. LKL.lt kartu su lažybų bendrove „Orakulas“ pristato įspūdingiausius epizodus.


Penkta vieta. „Vytauto“ žaidėjų S. Kulviečio ir T. Dimšos duetas pažadina visą areną. Po puikaus komandos draugo perdavimo, T. Dimša sugrūda kamuolį į krepšį. Komandos treneriui V. Šeškui belieka paploti už įspūdingą auklėtinių ataką.


Ketvirta vieta. A. Bestas pateisina savo pavardę ir sukuria gražiausią „Juventus“ epizodą rungtynėse su „Lietuvos rytu“. Utenos ekipos legionierius nepalieka jokių vilčių apsiginti J. Jucikui ir galingai deda į krepšį.


Trečia vieta. Dar vienas „alley-oop“ gražiausių epizodų rinkinyje. A. Valeika ore sugauna komandos draugo perdavimą ir kala vinį į „Pieno žvaigždžių“ ekipos krepšį.


Antra vieta. L. Lekavičius vietą gražiausių momentų penketuke užsitarnavo ne po įmantraus perdavimo ar metimo. „Žalgirio“ gynėjas visus nustebino išrašydamas bloką L. Drew iš „Neptūno“.


Pirma vieta. R. Giedraitis pyktį išlieja fantastišku dėjimu per 217 centimetrų ūgio O. Galdiką. „Ovidijus Galdikas buvo suskaldytas“ , - belieka konstatuoti faktą rungtynių komentatoriui R. Grajauskui.


[embed]https://youtu.be/tsrV24RcaAU[/embed]