Klaipėdos „Neptūno“ aukštaūgis T. Klimavičius dvejus metus praleido Vokietijoje, tačiau grįžti į tėvynę jį pastūmėjo šeimos ir artimųjų ilgesys. Krepšininkas sako užsienyje pasisėmęs patirties, tačiau žaisti norėjo Lietuvoje.


„Bonoje gyvenau vienas, šeima tik atskrisdavo. Sakiau agentui, kad noriu grįžti į Lietuvą ir pasisekė“ , - pasakoja T. Klimavičius.


Ilgametis „Žalgirio“ žaidėjas pripažįsta, kad geriausi jo metai prabėgo būtent Kaune. 34-erių veteranas sako jau galvojantis ir apie karjeros pabaigą ir svarsto, ką veiks, kai sportbačius pakabins ant vinies. „Sunku matyti save už 2 metų, nežinai, kaip susiklostys gyvenimas“ , - tvirtina krepšininkas.


Triskart LKL čempionas savo apdovanojimų kolekcijoje turi ir jam itin brangų apdovanojimą – 2010 metais su Lietuvos rinktine iškovotą pasaulio čempionato bronzą. T. Klimavičius prisiminė, kad toje komandoje buvo puiki atmosfera. „Mes visi labai gerai sutardavom, buvom vieningi. O kai būna vieningi, ateina ir pergalės“ , - sako aukštaūgis.


Interviu T. Klimavičius taip pat papasakos, kas jį nustebino Vokietijoje, kaip treneriai motyvuodavo krepšininkus ir kokiame klube jis tikrai nežais.


[embed]https://youtu.be/0bH8tHmk-cA[/embed]