Banguotame mače „Neptūnas“ išvykoje įveikė „Juventus“ (foto, video)

Autorius: Ž. Vingelis
2016-12-04

[lkl_gallery id="94556"]

Aštuntąją pergalę „Tete-A-Tete Casino – LKL“ čempionate iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje 91:97 (14:29, 30:19, 27:26, 20:23) įveikė Utenos „Juventus“ ekipą, kuri nutraukė trijų iš eilės pergalių seriją ir patyrė aštuntąjį pralaimėjimą sezone.

Galingas startas. Dar prieš įpusėjant pirmajam ketvirčiui „Neptūnas“ spėjo susikrauti dviženklį pranašumą (6:16), o po dešimties minučių komandas jau skyrė 15 taškų (14:29).

Sugrįžimas. Sėkmingiau žaisti pradėję žaisti uteniškiai po ilgo laiko tarpo pagaliau sumažino deficitą iki vienženklės žymos (29:38).

Techninė. Likus žaisti kiek mažiau nei penkias minutes iki ilgosios pertraukos techninę pražangą užsidirbo Jamaras Diggsas. Tuo pasinaudodamas „Neptūnas“ padidino pranašumą iki 12 taškų (31:43).

Spurtas. Per likusias keturias minutes ƒ„Juventus“ sužaidė itin sėkmingą atkarpą – surengė spurtą 13:5 ir po dviejų kėlinių turėjo vos dviejų taškų deficitą (44:48).

Atsarginiai. „Neptūno“ atsarginiai žaidėjai pirmojoje rungtynių pusėje pelnė net 56% visų komandos taškų (27 taškai iš 48).

Pro šalį. „Juventus“ krepšininkai per pirmąsias dvidešimt minučių gana piktnaudžiavo tolimais metimais – pataikė vos 5 tritaškius iš 16 bandymų (31% taiklumas).

Šovė. Po ilgosios pertraukos uteniškiai žaidė itin galingai – per pirmąsias tris minutes šovę į priekį aikštelės šeimininkai pelnė 10 taškų paeiliui ir susikrovė 6 taškų pranašumą (54:48).

Dviženklis. Tik įpusėjus trečiajam kėliniui po Valdo Vasyliaus tolimo metimo „Juventus“ persvara peržengė 10 taškų ribą (66:56).

Kova. Visgi, tada jau „Neptūnas“ surengė spurtą 16:2 ir prieš lemiamą ketvirtį sugebėjo turėti 3 taškų pranašumą (71:74).

Intriga. Likus žaisti penkias minutes ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ turėjo 3 taškų deficitą (83:86). Pradėjus tiksėti paskutinėms 60 sekundžių „Neptūnas“ buvo susikrovęs 7 taškų persvarą (88:95). Per likusias akimirkas uteniškiai nesukūrė stebuklo ir pergalę šventė svečiai iš uostamiesčio (91:97).

„Juventus“: V. Šulskis (10 atk. kam.) 24, V. Vasylius 19, S. Parkeris 11, D. Bičkauskis (6 rez. perd.) ir A. Bestas 8.

„Neptūnas“: J.Baronas 25, M. Kačinas (9 atk. kam.), J. Grantas, T. Klimavičius (6 atk. kam.) ir L. Drew po 12 tšk.