Šį sezoną Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą papildęs Vilmantas Dilys ilgus metus rungtyniavo Vilniuje ir Kaune. Tačiau persikėlęs į vos 8 tūkstančius gyventojų turintį miestelį sako dėl to neliūdintis.


„Dar geriau, mažiau visokių pagundų. Daugiau laiko poilsiui. Čia viską turime, yra kur pavalgyti, sportuoti, visko užtenka“, - pasakoja puolėjas.


V. Dilys yra rungtyniavęs tiek „Žalgirio“, tiek „Lietuvos ryto“ ekipose, tačiau įsitvirtinti lygos granduose jam sutrukdė skirtingos priežastys. „Žalgiryje“ buvau per jaunas ir per kvailas, o Vilniuje gavau sunkią traumą ir beveik metus nežaidžiau“ , - atvirauja krepšininkas.


208 centimetrų ūgio uteniškiui buvo prognozuojama puiki karjera, V. Dilys buvo laikomas vienu perspektyviausiu šalies krepšininkų. Tačiau į jį dėtos viltys nepasiteisino. „Gal būdamas 17-18 metų buvau per daug užrietęs nosį“, - neslepia V. Dilys.


Pasak krepšininko, tuo metu buvo žmonių, kurie bandė atverti akis jaunam sportininkui, bet jis tokias kalbas nuleisdavo negirdomis. Visgi puolėjas sako, kad karjeroje dar bandys pakilti į aukštesnį lygį.


Atvirame interviu V. Dilys taip pat papasakos apie aistrą krepšiniui, pastaruoju metu kamavusias traumas ir tai, ką „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai veikia D. Low bute.


[embed]https://youtu.be/epUTst5bmE8[/embed]