Praėjusią savaitę „Tete-A-Tete Casino – LKL” rungtynėse sirgalius audrino efektingi epizodai. LKL.lt kartu su lažybų bendrove „Orakulas” pristato įspūdingiausius epizodus.


Penkta vieta. G. Leonavičius iš Panevėžio „Lietkabelio“ už nugaros palieka S. Babrauską iš Pasvalio „Pieno žvaigždžių“, kyla skrydžiui ir galingai nusileidžia. „Lietkabelio“ atsarginių žaidėjų suolelis lieka sužavėtas gynėjo pakilimu.


Ketvirta vieta. Abonementą į gražiausių epizodų rinkinį išsipirkęs D. Gordonas niekada nepraleidžia galimybės pasirodyti. Puolėjas viena ranka pagauna ore pakabintą kamuolį ir sugrūda jį į krepšį.


Trečia vieta. Naudingiausias savaitės žaidėjas O. Galdikas grūda kamuolį į Kėdainių „Nevėžio“ krepšį. Po puikaus perdavimo aukštaūgiui nebelieka nieko kito kaip tik sudrebinti namų arenos lanką.


Antra vieta. „Žalgirio“ vidurio puolėjas A. Lima meta iššūkį D. Gordonui. Kamuolį ore sugavęs braziles be skrupulų deda į krepšį. Sėkmingą epizodą sukūręs legionierius ragina sirgalius šėlti.


Pirma vieta. Čia ir vėl sutinkame A. Lima. „Žalgirio“ krepšininkas skaudžiai pamoko „Lietuvos ryto“ naujoką J. Akognoną. Pastarojo prasiveržimą kapitonas A. Lima „nugesina“ įspūdingu bloku, o kamuolys skrieja į tribūnas.


[embed]https://youtu.be/Ygabs20_e40[/embed]