Klaipėdos „Neptūnas“ pradėjo pasiruošimą naujam sezonui. Per pirmą treniruotę komandos treneris atskleidė komandos tikslus: Kazys Maksvytis nori matyti ekipą ant prizininkų pakylos.

„Kaip visada, pasiruošimą pradedame akcentuodami fizinį pasirengimą, – teigė K. Maksvytis, prie „Neptūno“ vairo stojęs po dvejų metų pertraukos. – Žaidėjai yra profesionalai ir į stovyklą atvyksta jau pasirengę. Dabar bandome juos įvesti į bendrą rėžimą, o vėliau pradėsime sportuoti salėje. Klaipėdos tikslai visada yra aukščiausiai. Minimalus tikslas – medaliai.“

Renaldas Seibutis, Tomas Delininkaitis, Laimonas Kisielius ir kiti krepšininkai, vasarą papildę uostamiesčio komandą, spinduliavo gera nuotaika ir pokštavo su penktą sezoną „Neptūne“ pradedančiu Arnu Butkevičiumi bei kitais klaipėdiečiais.

„Jaučiamės gerai. Kol kas ne visa komanda susirinkusi, bet po truputį pradedame ir orientuojamės į pirmas LKL rungtynes, kurios vyks rugsėjo 21 d. Šiauliuose. Tikimės, kad iki to laiko surinksime pilną sudėtį ir būsime pasiruošę“, – kalbėjo „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis.

Pasak naujojo „Neptūno“ fizinio parengimo trenerio Robertino Vilimo, daugiausiai dėmesio prieš sezoną skiriama traumų prevencijai.

„Sezono metu tam laiko būna vis mažiau ir mažiau“, – teigė neseniai komandą buvęs krepšininkas R. Vilimas.

„Neptūnas“ rugsėjo pradžioje dalyvaus turnyre Kėdainiuose, o rugsėjo 16–17 d. prisistatys Klaipėdos krepšinio sirgaliams. Šiomis dienomis „Švyturio“ arenoje vyks tradicinis Vlado Garasto taurės turnyras.