„Lietuvos rytas“ iškovojo penktąją pergalę pasiruošimo cikle

Autorius: E. Kirvelaitis
2017-09-13

Penktąją pergalę iš eilės iškovojo naujam sezonui besiruošianti Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa.

Net 22 rezultatyvius perdavimus atlikę vilniečiai 86:79 (17:15, 30:22, 20:27, 19:14) nugalėjo svečius iš Rusijos, „Parma Basket“ krepšininkus.

Komandiškai žaidusioje „Lietuvos ryto“ komandoje net keturi žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių – Marcas Carteris surinko 11 taškų, o Mindaugas Lukauskis, Martynas Echodas ir Travisas Petersonas pridėjo po 10 taškų.

Varžovų gretose išsiskyrė legionieriai – Frankas Gainesas pelnė 22 taškus, o Codi Milleris surinko 17 taškų.

Rungtynes Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa pradėjo nelengvai, nes sunkiai kovojo dėl atšokusių kamuolius, tačiau kėlinuko viduryje padidinusi apsukas ketvirtį laimėjo 17:15. Antrame kėlinuke vilniečiai pamažu pradėjo kontroliuoti žaidimą ir į didžiąją pertrauką keliavo turėdami dviženklį pranašumą – 47:37.

Po didžiosios pertraukos į aikštę žengę „Parma Basket“ krepšininkai pasiduoti neketino, o trečiame kėlinuke pavijo „Lietuvos rytą“ (53:56). Ketvirtį vilniečiai baigė taikliu Artūro Jomanto metimu per pusę aikštės, o tai leido ketvirtąjį kėlinį pradėti užtikrintai. Jame „Lietuvos rytas“ kontroliavo žaidimą ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės – 86:79.

Draugiškų rungtynių ciklą „Lietuvos ryto“ klubas tęs jau šį savaitgalį Klaipėdoje, kur susigrums Vlado Garasto taurės turnyre.