„Juventus“ patyrė pirmąją nesėkmę pasirengimo cikle

2017-09-12

Pirmąjį pralaimėjimą po keturių pergalių iš eilės pasirengimo naujam sezonui cikle patyrė Utenos „Juventus“ krepšininkai.

Gedimino Petrausko treniruojama komanda Prienuose 79:83 (11:18, 16:23, 24:19, 28:23) turėjo pripažinti Kazachstano čempionės Astanos „Astana“ ekipos pranašumą.

„Juventus“ ekipoje efektyviausias buvo Mindaugas Kupšas, pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius. Anthony Irelandas pridėjo 12 taškų, o Lauryno Samėno sąskaitoje buvo 11 taškų.

„Astana“ klubą į priekį vedė Justinas Carteris, pelnęs 35 taškus, atkovojęs 5 kamuolius ir surinkęs 35 naudingumo balus.

Rungtynes trimis iš eilės tolimais metimais pradėję svečiai (9:0) išsaugojo pranašumą iki pat pirmojo kėlinio pabaigos (18:11). Antrojo ketvirčio pradžioje „Astana“ nutolo iki keturiolikos taškų (25:11), apčiuopiamą pranašumą svečiai iš Kazachstano turėjo ir prieš ilgąją pertrauką (41:27).

Startavus trečiajam kėliniui „Juventus“ deficitas pasiekė 21 taško ribą (29:50), tačiau likusią ketvirčio dalį spurtavę uteniškiai prieš lemiamas dešimt minučių sumažino skirtumą iki devynių taškų (51:60). Likus žaisti 20 sekundžių „Astana“ savo pusėje turėjo keturių taškų persvarą (81:77), kurią išsaugojo iki pat finalinės rungtynių sirenos (83:79).

Pasirengimo etapą uteniškiai baigs penktadienį rungtynėmis Rygoje su vietos VEF ekipa. Šiame mače „Juventus“ klubui jau padės ir Carlas Lindbomas.