Klaipėdos „Neptūnas“ sulaukė pastiprinimo priekinėje linijoje. Uostamiesčio klubą papildė Juanas Palaciosas, jau anksčiau rungtyniavęs Lietuvoje. Su 206 cm ūgio kolumbiečiu pasirašyta sutartis vienam sezonui.

„Tai žaidėjas, kuris atitinka šiuolaikines krepšinio tendencijas, yra gana mobilus, – apie 32-ejų J. Palaciosą atsiliepė „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis. – Jis gali žaisti keliose pozicijose, bet mes jį labiau stengsimės išnaudoti kaip vidurio puolėją.“

J. Palaciosas 2013-2014 m. sezone žaidė Vilniuje ir padėjo „Lietuvos rytui“ patekti į Eurolygą įveikus atrankos barjerą.

„Vilniuje rungtyniavau kartu su Renaldu Seibučiu („Neptūno“ naujoku, – red.), – teigė J. Palaciosas. – Tikiu, kad su Renaldu ir kitais komandos nariais galime pasiekti didžių dalykų. Kai žaidžiau Lietuvoje anksčiau, LKL čempionatas buvo stiprus, tačiau jame iš esmės dominavo dvi komandos. Dabar, manau, situacija pasikeitė ir yra daugiau konkurencingų komandų. Nekantrauju, kada galėsiu prisijungti prie komandos.“

J. Palaciosas po sezono Lietuvoje žaidė Turkijoje, bet aukštaūgio karjerą pristabdė trauma. Dėl kelio problemų J. Palaciosas praėjusį sezoną pradėjo tik vasarį apsivilkęs Bursos „Tofaš“ marškinėlius.

„Kelio traumą patyriau prieš metus, o ant parketo sugrįžau vasarį. Dabar jaučiuosi puikiai ir dėkoju „Neptūnui“ už sutektą galimybę. Trauma yra praeitis Galėčiau pasakyti netgi taip: esu geriausioje sportinėje formoje gyvenime“, – po sutarties pasirašymo kalbėjo J. Palaciosas.

„Neptūnas“ artėjantį sezoną rungtyniaus ir FIBA Čempionų lygoje.

Sutartis su klubu taip pat turi gynėjai Mindaugas Girdžiūnas, Tomas Delininkaitis, Renaldas Seibutis, Aidas Einikis, Laurynas Beliauskas, puolėjai Arnas Butkevičius, Mindaugas Kačinas, Laimonas Kisielius, aukštaūgiai Edgaras Želionis, Matas Jucikas, Arūnas Mikalauskas. Sudėties komplektavimo darbus numatoma baigti pasipildant antruoju vidurio puolėju ir įžaidėju.