„Šiaulių“ ekipą retina traumos. Paskutinėse dvejose „Betsafe-LKL“ ir Baltijos krepšinio lygos rungtynėse aikštelėje nepasirodė vieni komandos lyderių – Nickas Zeisloftas ir Vytautas Šarakauskas.

Atlikus tyrimus, blogų naujienų sulaukė praėjusią savaitę treniruotės metu traumą patyręs gynėjas iš JAV. Amerikiečiui diagnozuotas dešinės rankos penktojo delnakaulio lūžis, dėl kurio N. Zeisloftas negalės rungtyniauti mažiausiai 6 savaites, o visiškam atsistatymui prireiks poros mėnesių.

„Šios savaitės pabaigoje planuojame dar sykį atlikti tyrimus. Peršviesime ranką patikrinti, ar lūžyje nėra poslinkio. Jis komplikuotų traumos gydymą, kadangi tektų atlikti ir operaciją. Tikimės jos išvengti, nes kol kas yra visi požymiai, kad gijimo procesas vyksta sėkmingai“, – sakė komandos gydytojas Eduardus Liutkus. 

Antrasis komandoje pagal rezultatyvumą N.Zeisloftas „Betsafe-LKL“ lygoje sužaidė 7 rungtynes, per jas aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 27 minutes ir pelnydavo po 11,3 taško.

Traumų ir ligų išretintos „Šiaulių“ ekipos treneriai lengviau atsikvėpė sužinoję, kad taip pat porą rungtynių jau praleidusio vidurio puolėjo V.Šarakausko patirta kojos trauma nėra tokia rimta, kaip galvota iš pradžių. 

Tyrimai parodė, kad raumuo neplyšo, todėl laukiama, jog geriausiai Lietuvos lygoje dėl atšokusių kamuolių kovojantis komandos veteranas (vid. 6,9 atk. kamuolio) į rikiuotę sugrįš po savaitės.

Artimiausias rungtynes šiauliečiai žais jau šį penktadienį, kur „Betsafe-LKL“ čempionate kovos su Kėdainių „Nevėžiu“.