„Wolves“ debiutas sostinėje pažymėtas „Gargždų“ sutriuškinimu
Betsafe-LKL nuotr.

2023-09-23

Pirmąsyk Avia Solutions Group arenoje šeimininkavę Vilniaus „Wolves“ (2-0) krepšininkai galingu pasirodymu prisistatė sostinės publikai.

Kęstučio Kemzūros auklėtiniai naujuose savo namuose 104:68 (20:18, 24:14, 29:19, 31:17) nepasigailėjo „Gargždų“ (0-2).

Vilniečiai nuo varžovų atitrūko antrajame kėlinyje, kuomet prieš pat pertrauką susikrovė dviženklę persvarą (44:32). Antroje mačo dalyje šeimininkai nuolat augino savo atotrūkį ir galiausiai šventė pergalę didžiuliu skirtumu.

„Wolves“ gretose debiutavo Artūras Žagaras, per 18 minučių pasižymėjęs 2 taškais ir 7 rezultatyviais perdavimais. Taip pat pirmąsyk ekipai atstovavo ir Egidijus Mockevičius, prie 7 taškų pridėjęs 8 atkovotus kamuolius ir surinkęs 10 naudingumo balų.

Vilniaus klube net aštuoni žaidėjai pasižymėjo dviženkliu naudingumu – Christianas Mekowulu (18 tšk., 23 naud. bal.), Arnas Beručka (17 tšk., 21 naud. bal.), Eigirdas Žukauskas (17 tšk., 5/7 trit., 20 naud. bal.), Vaidas Kariniauskas (9 tšk., 6 rez. perd., 18 naud. bal.), Tre'shawnas Thurmanas (12 tšk., 7 atk. kam., 17 naud. bal.), Kristupas Žemaitis (8 tšk., 7 rez. perd., 14 naud. bal.), Vitalijus Kozys (11 tšk., 12 naud. bal.) ir E. Mockevičius.

Pralaimėtojams 21 tašką pelnė Jaylonas Scottas, 13 pridėjo Malikas Toppinas.

Vilniaus klubas šįkart vertėsi be Regimanto Minioto, Rasheedo Sulaimono ir Džordže Gagičiaus.

„Wolves“: Christianas Mekowulu 18, Arnas Beručka ir Eigiridas Žukauskas po 17, Tre'shawnas Thurmanas 12, Vitalijus Kozys 11, Vaidas Kariniauskas 9, Kristupas Žemaitis 8, Egidijus Mockevičius 7.

„Gargždai“: Jaylonas Scottas 21, Malikas Toppinas 13, Ivanas Gavrilovičius 9, Julius Jucikas 8, Borisas Mbala 7.