Lietuvos krepšinio lygos komandos šį sezoną gers neseniai šalies parduotuvių lentynas pasiekusį natūralų mineralinį vandenį „Uniqa“.

Kadangi jo gamintojai taiko į aukštesnės kokybės premium mineralinio vandens kategoriją, ši partnerystė Lietuvos krepšinio lygai tapo žingsniu į priekį.

„Neabejojame, kad lygai bendradarbiauti su inovatyviu ir patikimu vandens tiekėju yra ypatingai svarbu – juk ši produkcija pasiekia kiekvieną krepšininką ar trenerį, – kalbėjo generalinis LKL direktorius Romualdas Brazauskas. –  Kasdien liejant prakaitą aikštėje žaidėjai netenka daug mineralinių medžiagų, tad galimybė jų gauti kartu su treniruočių bei rungtynių metu vartojamu vandeniu yra didelis privalumas.“

„Uniqa“ prekės ženklo pavadinimas išvertus į lietuvių kalbą reiškia „unikalus vanduo“ ir jis – neatsitiktinis.

Dar prieš pradedant Druskininkų rajone išgauti vandenį buvo žinoma, kad jo mineralinė sudėtis skiriasi nuo kito Lietuvoje ar galbūt net Europoje randamo vandens.

„Uniqa“ vandenyje gausu jodo, kurio trūkumo nejaučia tik kas penktas lietuvis, o profesionaliems sportininkams šis mikroelementas yra ypač reikšmingas.

Prekyba naujuoju prekinio ženklo „Uniqa“ vandeniu Lietuvoje pradėta gegužės mėnesį.

 „Uniqa“ vandens gamykla – strateginė ir drąsi „Volfas Engelman“ investicija, – sakė bendrovės direktorius Marius Horbačauskas, – Su Lietuvos krepšiniu koja kojon žengiame jau ne vienus metus, tad kai atsirado proga bendradarbiauti šalies rinkai pristatant mūsų naujausią produkciją, nedvejojome.“

Kiekvienas lygos krepšininkas per sezoną išgers daugiau nei 800 litrų vandens – toks kiekis būtinas jų energijai ir darniam organizmo funkcionavimui.