Įsibėgėjantys „Gargždai“ nepasigailėjo „Šiaulių“ klubo
„Betsafe-LKL“ nuotr.

2023-10-22

Panašu, kad naujausius papildymus gavusi „Gargždų“ (2-4) ekipa kardinaliai pakeitė savo veidą.

Laimono Eglinsko auklėtiniai svečiuose įsirašė antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir 97:79 (22:24, 33:18, 22:15, 20:22) nepasigailėjo „Šiaulių“ (1-5).

Pirmasis kėlinys klostėsi gana lygiai ir buvo galima manyti, kad išvysime lygių oponentų akistatą. Vis tik vaizdas visiškai pasikeitė antrajame kėlinyje.

Nepaisant to, kad jį geriau pradėjo šeimininkai (32:29), Ivanas Gavrilovičius ėmė vienas rinkti taškus ir taip privertė Nikolajų Mazurą prašyti pertraukėlės – 36:32. Į puolimą gerai įsijungė ir Justas Furmanavičius, vėl galingai atrodė Nicholasas Wardas, tad po pusės susitikimo „Gargždai“ pirmavo užtikrintai – 55:43.

Laiko pakeisti mačo eigą „Šiauliai“ turėjo užtektinai. Nepaisant to, minėti „Gargždų“ legionieriai toliau tempė į priekį svečius, kol persvara tapo triuškinama – 66:46.

„Šiauliai“ pozityvo blyksnių turėjo nedaug ir galiausiai per paskutinį ketvirtį intrigos nebeatkūrė.

Atradimu tapęs N.Wardas per 29 minutes pelnė 28 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.

Dvigubą dublį fiksavo R.Larsonas, kuris įmetė 16 taškų, atliko 12 perdavimų, 5 kamuolius perėmė ir rinko 31 naudingumo balą.

Labai produktyvus buvo ir J.Furmanavičius, įmetęs 12 taškų, atkovojęs 7 kamuolius, blokavęs rekordinius 7 metimus ir rinkęs 27 naudingumo balus.

„Mažai energijos, mažai charakterio, todėl rezultatas yra logiškas. Manau, tai mums blogiausios sezono rungtynės“, – lakoniškas buvo Nikolajus Mazuras.

„Puolime labai geros rungtynės, išpildėme, ką buvome sutarę, žaidėjai išlaikė fokusą, siuntė kamuolį, kur jis turėjo būti. Gynyboje gal reikėjo daugiau koncentracijos, bet šiaip neblogos rungtynės“, – teigė Laimonas Eglinskas.

„Šiauliai“: Tomašas Pavelka 18 (7/7 dvit., 7 atk. kam.), Jonathanas Davisas 15, Paulius Danusevičius 11, Eimantas Stankevičius 8.

„Gargždai“: Nicholasas Wardas 28, Aurimas Majauskas 17 (7 atk. kam.), Ryanas Larsonas 16 (12 rez. perd., 31 n.b.), Justas Furmanavičius 12 (7 atk. kam., 7 blk.), Ivanas Gavrilovičius 11.