N. Čanako sugrįžimo neužteko – „7bet-Lietkabelis“ krito Kaune
„Betsafe-LKL“ nuotr.

2023-10-29

Kauno „Žalgiris“ (7/0) apkartino Nenado Čanako sugrįžimą į „Betsafe-LKL“ čempionatą.

Kazio Maksvyčio treniruojama komanda namuose 69:63 (21:20, 18:9, 18:17, 12:17) pranoko Panevėžio „7bet-Lietkabelį“ (4/3).

Kauniečiai nuo varžovų atitrūko antrajame ketvirtyje, kuomet net šešias minutes Panevėžio krepšininkai nesugebėjo pelnyti taškų, o „Žalgiris“ susikrovė dviženklę persvarą – 33:20.

Iki ketvirtojo kėlinio atstumas tarp komandų nuolat balansavo ties dviženkliu skirtumu, tačiau likus 6 minutėms svečiai sušvelnino savo atsilikimą iki 4 taškų – 54:58. Visgi savo žodį taręs Keenanas Evansas neleido, kad ši riba būtų peržengta, tad nuskambėjus finalinei sirenai pergale džiaugėsi šeimininkai.

Nugalėtojams 13 taškų pelnė K. Evansas, 12 pridėjo Laurynas Birutis, 10 – Tomas Dimša.

Pralaimėtojų neišgelbėjo Deividas Sirvydis, pelnęs 13 taškų bei Donatas Sabeckis, surinkęs 12.

„Žalgiris“: Keenanas Evansas 13, Laurynas Birutis 12, Tomas Dimša 10, Arnas Butkevičius 9, Brady Manekas 7, Rolandas Šmitas 6.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 13, Donatas Sabeckis 12, Gabrielius Maldūnas 8, Gediminas Orelikas ir Alenas Hadžibegovičius po 7, Vytenis Lipkevičius ir Martynas Varnas po 6.