Mažeikiškiai pratęsė „Gargždų“ nesėkmių seriją
„Betsafe-LKL“ nuotr.

2024-01-08

Pergalių sąskaitą „Betsafe-LKL“ papildė Mažeikių „M Basket-Delamode“ (6-9) komanda, kuri išvykoje 93:82 (15:18, 30:21, 24:24, 24:19) nugalėjo „Gargždus“ (3-13).

„Gargždai“ klupo septintą kartą paeiliui „Betsafe-LKL“.

Nepaisant to, kad Mažeikių komanda pabandė atitrūkti rungtynių pradžioje (10:5), greitai šeimininkai rezultatą persvėrė – 13:12. Po pirmojo kėlinio „Gargždai“ pirmavo 18:15, tačiau Martyno Gecevičiaus tritaškis grąžino persvarą mažeikiškiams – 19:18.

Nors Nickas Wardas buvo sunkiai sustabdomas, M.Gecevičius vėl rodė savo taiklumą ir tempė į priekį „M Basket-Delamode“ (34:27), kuri po pirmosios mačo dalies turėjo 6 taškų persvarą – 45:39.

Ivano Gavrilovičiaus ir Aurimo Majausko metimai įnešė pozityvo gargždiškiams (44:45), tačiau visą optimizmą nubraukė Chauncey Collinsas, ėmęs šaudyti iš toli – 51:47.

Skirtumas galiausiai tapo dviženklis (61:49), bet jį „Gargždai“ ėmė naikinti. Po trijų kėlinių skirtumas vėl siekė 6 taškus – 63:69. Intriga liko gyva ir ketvirtojo kėlinio metu – Mažeikių ekipai nepavyko atitrūkti labiau – 80:74. Vis tik M.Gecevičius pataikė iš toli dukart, taip artindamas prie pergalės savo ekipą – 86:74. Galutinį tašką rungtynėse dėjo Chauncey Collinsas ir Kay‘us Bruhnke – 93:82.

Pirmoji komandų akistata buvo pasibaigusi „M Basket-Delamode“ pergale 77:66.

Ch.Collinsas žaidė rezultatyviausias ir efektyviausias sezono rungtynes, pelnęs 22 taškus ir rinkęs 29 naudingumo balus. 19 taškų pelnęs ir 5 tritaškius iš 7 pataikęs M.Gecevičius taip pat pagerino sezono rekordą.

„Gargždai“ vis dar vertėsi be vieno lyderių Justo Furmanavičiaus.

„Gargždai“: Nicholasas Wardas 23 (6/13 dvit.), Ryanas Larsonas 22 (3/10 trit., 9 rez. perd.), Ivanas Gavrilovičius 19, Aurimas Majauskas 11 (10 atk. kam.), Jaylonas Scottas 5, Armandas Urkis 2.

„M Basket-Delamode“: Chauncey Collinsas 22 (7 rez. perd., 29 n.b.), Martynas Gecevičius 19 (5/7 trit.), Giedrius Staniulis 14 (8 atk. kam.), Martynas Paliukėnas 12 (9 rez. perd.), Kay‘us Bruhnke ir Kamau Stokesas – po 8.