„M Basket-Delamode“ užtikrintai laimėjo Kėdainiuose

2024-03-07

Mažeikių „M Basket-Delamode“ (8-11) komanda įsirašė pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir svečiuose 83:72 (23:15, 26:22, 17:16, 17:19) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (5-15).

Kėdainių komanda turėjo šansą priartėti prie atkrintamųjų zonos, bet to nepadarė – skirtumas toliau siekia dvi pergales.

Mažeikių komanda geriau startavo ir atitrūko 12:4. „Nevėžio-Optibet“ legionieriai ėmė mažinti skirtumą (8:14), tiesa, iniciatyvos perimti nepavyko. Zane‘as Watermanas, likus pusantros minutės, skirtumą rėžė iki 3 taškų (15:18), bet penkiais taškais be atsako svečiai uždarė kėlinį.

Greitai skirtumas pasiekė dviženklę ribą (32:18), o šeimininkai pateko į duobę. Iš jos kapstytis bandė padėti Z.Watermanas ir Francis Okoro (24:38), bet „M Basket-Delamode“ laikė kontrolę savo rankose – 49:37.

Po pertraukos situacija nekito. Nors Kėdainių komanda ir mažino atsilikimą iki vienaženklio (49:58), tai buvo trumpalaikis pozityvo gūsis. Kamau Stokesas darė savo darbą ir po trijų ketvirčių „M Basket-Delamode“ buvo priekyje 66:53.

Prieš akis buvo visas kėlinys, šeimininkai šansų dar turėjo. S.McNeilas metė baudas, techninę pražangą dar gavo Nikola Vasilevas, tad skirtumas siekė 10 taškų – 62:72. Svarbų tritaškį smeigė Seanas McNeilas (67:74), Igno Vaitkaus metimas tikslo nesiekė, o Danielis Dolencas artino prie pergalės svečius – 77:67.

Šeimininkai vertėsi be Amito Ebo, svečiai – be Alexo Antetokounmpo.

„Nevėžis-Optibet“: Zane‘as Watermanas 20 (9 atk. kam., 29 n.b.), Courtney Ramey 12, Francis Okoro (9 atk. kam.) ir Seanas McNeilas – po 11, Ignas Vaitkus 9 (9 atk. kam.).

„M Basket-Delamode“: Kamau Stokesas 20 (5/8 trit.), Martynas Paliukėnas 16, Martynas Gecevičius 11, Danielis Dolencas 10, Kay‘us Bruhnke ir Chauncey Collinsas – po 7.