Naujoko debiuto sulaukęs „Žalgiris“ rekordiniu skirtumu nušlavė jonaviečius
„Žalgirio“ nuotr.

2024-04-21

Kauno „Žalgiris“ (23-3) labai lengvai papildė pergalių sąskaitą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir namuose 101:57 (30:15, 21:10, 26:13, 24:19) sutrypė Jonavos „CBet“ (10-17) klubą.

„Žalgiris“ pasiekė didžiausią sezono pergalę, o jonaviečiai fiksavo sezono rezultatyvumo antirekordą.

Žalgiriečiai savo taisykles primetė nuo pat mačo pradžios (30:15), o kol „CBet“ puolimas stagnavo, persvara tik augo – 35:21. 10:0 – tokį spurtą surengę šeimininkai galiausiai triuškino svečius (42:21), o po pirmos mačo dalies pirmavo jau 51:25.

10 taškų per trečią kėlinį yra mažiausiai, kiek šį sezoną per ketvirtį yra pelniusi Jonavos ekipa. Pirmąsyk taip, beje, nutiko taip pat prieš žalgiriečius (spalio 15 dieną).

Po pertraukos situacija nekito ir „Žalgiris“ visiškai nesigailėjo oponentų (75:31), o gyvybės ženklų Virginijaus Šeškaus kariauna taip ir neparodė.

„Žalgiryje“ debiutavo Demetre‘as Riversas, kuris per 17 minučių pelnė 5 taškus (1/1 dvit., 1/1 trit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, sykį prasižengė ir rinko 7 naudingumo balus.

Pabaigoje laiko pažaisti daugiau gavo Nedas Montvila (3 taškai, 16 minučių) ir Danielius Lavrinovičius (6 taškai, 15 minučių).

Vienintelis šviesulys „CBet“ gretose buvo Justas Furmanavičius, pelnęs 17 taškų (6/13 dvit., 0/5 trit., 5/9 baud.).

Kovą dėl kamuolių jonaviečiai pralaimėjo net 30 prieš 51.

„CBet“ atakavo vos 29 proc. taiklumu, kol „Žalgiris“ – 59 proc.

„Žalgiris“: Laurynas Birutis 18 (6 atk. kam.), Brady Manekas 12 (6 atk. kam.), Edmondas Sumneris 10 (5 rez. perd.), Keenanas Evansas, Dovydas Giedraitis ir Lukas Lekavičius – po 9.

„CBet“: Justas Furmanavičius 17 (0/5 trit., 6 atk. kam.), Strahinja Mičovičius 10, Lukas Kreišmontas 9 (8 atk. kam., 16 n.b.), Tauras Jogėla 8, Ivanas Marinkovičius 5, Ryanas Larsonas 4 (1/9 trit.).