Kontaktai

Prezidentas – Remigijus Milašius
milasius@lkl.lt

Generalinis direktorius – Romualdas Brazauskas
brazauskas@lkl.lt

Vykdomasis direktorius – Žygimantas Surintas
zygimantas@lkl.lt

Marketingo direktorius – Arvydas Tamašauskas
arvydas@lkl.lt

Varžybų direktorė – Rasa Liuimienė
rasa@lkl.lt

Teisėjų direktorius – Algimantas Pavilonis
algimantas@lkl.lt

Komunikacijos direktorius – Šarūnas Mazalas
press@lkl.lt

Projektų vadovė – Ugnė Paškevičiūtė
ugne@lkl.lt

Projektų vadovė – Laura Ivaškaitė
laura@lkl.lt

Marketingo vadybininkas – Kazimieras Žakaitis
kazimieras@lkl.lt

Administratorė – Gabrielė Šimelevičiūtė
info@lkl.lt

Pasitikėjimo linija
pranesk@lkl.lt

Adresas:
Lietuvos krepšinio lyga
Verslo centras „Park Town“
Lvovo g. 101, LT-08104, Vilnius, LIETUVA
Tel.: +370 5 272 37 68
E-mail: info@lkl.lt

Lietuvos krepšinio lygos atsiskaitomoji sąskaita
LT11 7044 0600 0032 1940
AB SEB bankas
Įmonės kodas 123656018
PVM kodas LT236560113