Aštuoni „Betsafe–LKL“ komandų krepšininkai kviečiami atvykti į Lietuvos rinktinės stovyklą ir atstovauti šaliai šį mėnesį prasidėsiančioje atrankoje į pasaulio čempionatą.

Dainius Adomaitis paskelbė 15 žaidėjų, kuriuos kviečia į stovyklą, tarp jų nėra Eurolygoje rungtyniaujančio Kauno „Žalgirio“ atstovų.

Bet į rinktinę žaidėjus deleguos kitos keturios „Betsafe–LKL“ komandos.

Trys žaidėjai kviečiami iš Panevėžio „Lietkabelio“ (Adas Juškevičius, Kšištofas Lavrinovičius ir Vaidas Čepukaitis), trys – iš Klaipėdos „Neptūno“ (Mindaugas Girdžiūnas, Renaldas Seibutis ir Arnas Butkevičius), po vieną – Vilniaus „Lietuvos rytas“ (Rokas Giedraitis) ir „Šiauliai“ (Laurynas Birutis).

Be jų, į rinktinę taip pat kviečiami Šarūnas Vasiliauskas, Marius Grigonis, Deividas Gailius, Arnoldas Kulboka, Gediminas Orelikas, Eimantas Bendžius ir Evaldas Kairys.

Treniruočių stovykla Palangoje prasidės lapkričio 20 dieną, lietuviai šį mėnesį žais dvejas rungtynes: lapkričio 24 d. Kosove ir lapkričio 26 d. Klaipėdoje su Lenkija.

Per šią pertrauką „Betsafe–LKL“ kovos nevyks, bet Eurolyga pertraukos nedaro, todėl „Žalgirio“ žaidėjai į rinktinę netraukiami.