Rytis Juknevičius palieka Kėdainių „Nevėžį“. Gynėjas iki sezono pabaigos vilkės „Mezon-NKL“ pirmenybėse rungtyniaujančios Šakių „Vyčio“ komandos marškinėlius.

Rungtyniaudamas Kėdainiuose, R. Juknevičius „Betsafe-LKL“ pirmenybėse per vidutiniškai 10 minučių aikštelėje rinko po 3,5 taško, 1,9 atkovoto kamuolio ir 1,6 rezultatyvaus perdavimo.

„Bendravome ir prieš sezoną. Teko planus šiek tiek atidėti, bet dabar galime džiaugtis jo prisijungimu. Tai – žaidėjas, kuris įneš energijos. Rytis kibiai ginasi, turi neblogą metimą ir yra komandos žaidėjas“, – kalbėjo vyriausiasis „Vyčio“ treneris Aurimas Jasilionis.

185 cm ūgio gynėjas „Vyčio“ komandos slenkstį galėjo peržengti ne tik prieš šį, tačiau ir prieš praėjusį sezoną, kuriame, atstovaudamas Marijampolės „Sudūvai-Mantingai“, tapo „Mezon-NKL“ čempionu.

„Pernai Rytis planavo išvykti į užsienį, o mes negalėjome laukti ir buvome priversti pasirinkti kitą variantą. Prie derybų grįžome vasarą, tačiau tuo metu jis turėjo kelis pasiūlymus iš LKL komandų. Pasirinkus vieną jų, mūsų keliai vėl pasuko skirtingomis kryptimis, tačiau trečias kartas nemelavo. Visą sezoną sekėme jo situaciją Kėdainiuose ir atėjus tinkamam momentui viskas sudėliojome į savo vietas.

Neketiname užleisti pozicijų kaip lyderiaujanti lygos organizacija. Pozicija turnyrinėje lentelėje mus įpareigoja stiprintis, ir tai – ne paskutinis papildymas šiame sezone“, – sakė „Vyčio“ generalinis vadybininkas Justinas Garliauskas.

R. Juknevičius „Vyčio“ gretose turės šansą debiutuoti jau penktadienį. Šakių ekipos 17 valandą laukia mačas Vilniuje su vietos „Perlu“.