Didelės sėkmės ir susidomėjimo sulaukusi LKL akademija grįžta! Jau keturias laidas su krepšinio pasaulio virtuve supažindinęs projektas kviečia save išbandyti sporto vadybos srityje.

Galvoje sukasi begalė idėjų? Sukaupei teorinių žinių bagažą ir norisi jas pagaliau įdarbinti? Tau krepšinis – daugiau nei ramus vakaras ant sofos?

Šok į LKL akademijos traukinį, renkantį penkiolika keleivių naujai ir intriguojančiai sezono kelionei.

Akademikai per beveik devynis mėnesius save galės išmėginti komunikacijos, rinkodaros, renginių organizavimo srityse ar net atsinaujinančioje LKL televizijoje.

Projekto dalyviai dirbs ranka rankon ne tik su LKL organizacijos ar klubų atstovais, bet ir įvairiais LKL partneriais, tad perspektyviausieji tikrai neliks nepastebėti.

Tai, kad LKL akademijos šūkis – „Pradėk savo ateitį čia“ – nėra vien gražūs žodžiai, gali paliudyti ne vienas projekto absolventas.

Praėjusios laidos akademikas Vaidas Jukavičius sėkmingai įsiliejo į Vilniaus „Ryto“ organizaciją, Vaidotas Kazlauskas kasdien varsto LRT duris, o Benita Balsytė spėjo pasidarbuoti LKL administracijos komandoje ir įdėjo svarų indėlį į Karaliaus Mindaugo taurės turnyro organizavimą.

Tokios sėkmės istorijos lydi daugelį LKL akademijos dalyvių, projekto metu įgavusių naudingos patirties ir pasiruošusių karjeros šuoliui.

Visa tai, kuo gyvena LKL akademija, galite pamatyti oficialioje projekto „Instagram“ paskyroje @lklakademija.

Paraiškas tapti penktosios LKL akademijos komandos nariu gali teikti visi turintys vidurinį ar aukštąjį išsilavinimą.

Atrinktus kandidatus rugsėjo 20 dieną kviesime gyvam pokalbiui, o nauja akademikų komanda darbus pradės spalio mėnesį.