Nacionalinės krepšinio lygos čempionu tapęs Julius Kazakauskas persikėlė į stipriausią Lietuvos krepšinio lygą. Antrą sezoną „Tete-a-Tete Casino – LKL“ čempionate rungtyniaujantis Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkas sako, jog šį sezoną jaučiasi tvirčiau. Sausį krepšininkas jau du kartus tapo savaitės MVP.


„Nors žaidžiu kitoje komandoje, bet lyga ta pati. Buvo šiek tiek lengviau“, – sako J. Kazakauskas. Krepšininkas neslepia, kad lygis NKL ir LKL pirmenybėse skiriasi ir jau pirmajame savo sezone jis pastebėjo pasikeitimus.


„Pernai pats sunkiausias dalykas buvo vaidmuo komandoje. Kai buvai savo komandoje pagrindinis žmogus, ateini į aukštesnį lygį ir žiūri, kad čia tik pagalbinis. Tas buvo sunkiausia“, – atvirauja Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkas.


Būdamas vos 196 centimetrų ūgio krepšininkas yra vienas geriausių lygos kovotojų dėl kamuolių. Pasak paties J. Kazakausko, viso to paslaptis – kovingumas. „Esu įpratęs eiti, kautis, stumdytis. Niekada nebuvau plastiškas ar techniškas žaidėjas“, – pasakoja J. Kazakauskas.


Atvirame interviu J. Kazakauskas taip pat pasakoja apie savo santykius su griežtu „Dzūkijos“ treneriu, norą tobulėti ir naują pomėgį – grojimą gitara.


[embed]https://youtu.be/46ztrGtdY6k[/embed]