„Protų kovų“ žaidime, kurį pristato generalinis lygos rėmėjas „Tete-A-Tete Casino“, susitiko Alytaus „Dzūkijos“ žaidėjai Julius Kazakauskas ir Gediminas Navickas.


Dar prieš pradedant mūšį, krepšininkai išsijuosę gyrė Alytaus miestą ir žavėjosi jo grožiu. Tačiau jau prasidėjus kovai, teko surimtėti, o klausimai pasirodė išties nelengvi. Krepšininkai ties pirmuoju klausimu susidūrė su keblumais ir prireikė net kelių bandymų, kol pavyko pateikti teisingą atsakymą.


Visgi „Dzūkijos“ žaidėjai įsivažiavo ir žaisti tapo lengviau. „Nežinojai, mačiau, kad pasimetęs buvai“ , - tarė J. Kazakauskas, reaguodamas į G. Navicko repliką, kad jis esą žinojo atsakymą.


Ypač sunkus krepšininkams pasirodė klausimas, kuri šalis, iš dabar egzistuojančių, be Ispanijos, yra laimėjusi tris Europos čempionatus. „Dzūkijos“ atstovai ėmė vardinti vieną po kitos Europos šalis, tačiau atsakymai buvo neteisingi. „Atrodo, visas išvardijom“, - stebėjosi G. Navickas, pamiršdamas, kad toks pasiekimas priklauso Lietuvai.


„Patiko, antrą kartą bus geriau gal“ , - po pralaimėjimo tarė vienas iš krepšininkų. Ar bus, pamatysime, o kas šį kartą iškovojo pergalę – vaizdo reportaže.


[embed]https://www.youtube.com/watch?v=_6XOgCXXp64[/embed]