Ą. Tubelio vedamas „Neptūnas“ sutriuškino Kėdainių ekipą

2023-11-20

Klaipėdos „Neptūnas“ (4-6) pirmadienio vakarą be didesnio vargo apgynė savo namų tvirtovę.

Mindaugo Brazio auklėtiniai uostamiestyje 97:74 (19:24, 24:14, 28:15, 26:21) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (1-9).

Pirmojo ketvirčio pabaigoje 7 taškus be atsako pelnę kėdainiečiai pirmavo 24:19, tačiau antrajame kėlinyje šeimininkai greitai panaikino deficitą ir ilgą laiką komandos žengė koja kojon. Visgi prieš pertrauką į priekį truktelėjo „Neptūnas“ – 43:38.

Antroje mačo dalyje intriga pamažu blėso, kadangi klaipėdiečiai ėmė didinti atotrūkį, kuris, likus 10-iai minučių, jau buvo nemažas – 71:53. Galiausiai paskutinis ketvirtis tapo formalumu tvarkymu, o finalinės sirenos sulaukę šeimininkai įsirašė sau ketvirtąją pergalę.

Ąžuolas Tubelis šįkart nesutiko sau lygių po varžovų krepšiu. Aukštaūgis per 19,5 minučių pasižymėjo 18 taškų (7/9 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 blokus ir surinko 29 naudingumo balus.

Svariai prie pergalės prisidėjo ir kitas klaipėdiečių aukštaūgis – Martynas Pacevičius, pelnęs 9 taškus, atkovojęs 10 kamuolių ir surinkęs 20 naudingumo balų.

Susitikimą praleido „Neptūno“ puolėjas Deividas Gailius.

Kėdainių ekipoje rezultatyviausias buvo Viny Okouo su 16 taškų. Naudingiausias – Lovre Bašičius, kurio sąskaitoje buvo 6 taškai, 11 rezultatyvių perdavimų ir 19 naudingumo balų.

Mačas nesusiklostė kėdainiečių naujokui Courtney Ramey, kuris parketą paliko turėdamas -10 naudingumo balų.

Kitame „Betsafe-LKL“ ture „Neptūnas“ po savaitės (lapkričio 27 d.) išvykoje kausis su Kauno „Žalgiriu“ (9-1), o „Nevėžis-Optibet“ tą pačią dieną namuose priims Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (3-7).

„Neptūnas“: Ąžuolas Tubelis 18, Mindaugas Girdžiūnas 16, Timas Lambrechtas 12, Ignas Sargiūnas 11, Thomas Rutherfordas 10, Martynas Pacevičius ir Sterlingas Gibbsas po 9, Zsomboras Maronka 8.

„Nevėžis-Optibet“: Viny Okouo 16, Zane'as Watermanas 14, Ignas Vaitkus 13, Robertas Keliačius 11, Lovre Bašičius 6.