Ar sugebės Utenos „Juventus“ įkąsti čempionato lyderiams Kauno „Žalgiriui“? Ar „Šiauliai“ patampys nervus Klaipėdos „Neptūno“ komandai? Šį sekmadienį laukia dvejos rungtynės, o „Orakulas“ pateikia jų prognozes.


Šiaulių „Šiauliai“ – Klaipėdos „Neptūnas“ (16:00, Šiauliai)


Lygos autsaideris Šiaulių klubas šiame sezone kol kas džiaugėsi tik viena pergale. Tačiau Šiauliuose papūtė permainų vėjai. Ilgametį klubo vadovą Adomą Klimavičių pakeitė buvęs krepšininkas Mindaugas Žukauskas. Naujasis klubo prezidentas iškart pareiškė, kad ekipai laikas kilti į viršų. Be to, papildoma paskata krepšininkams gali būti ir tai, kad jiems jau išmokėti atlyginimai už rugsėjo ir spalio mėnesius.


Visgi „Orakulas“ didelės intrigos šiose rungtynėse nežada. Klaipėdos krepšininkai pastaruoju metu demonstruoja solidų žaidimą, o kad pasitikėjimo savo jėgomis jiems netrūksta, įrodo ir praėjusią savaitę iškovota pergalė prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“. Negana to, prie „Neptūno“ ekipos prisijungė NBA duonos ragavęs sunkusis krašto puolėjas Omari Johnsonas. Tiesa, legionierius šiame mače dar greičiausiai nerungtyniaus.


„Šiaulių“ klubas šį sezoną yra ryškus lygos autsaideris, o „Neptūnas“, nors ir sunkiai pradėjęs sezoną, pretenduoja į apdovanojimus.


 

Utenos „Juventus“ – Kauno „Žalgiris“ (17:00, Utena)


Čempionų titulą ginantys „Žalgirio“ krepšininkai niekaip neatranda savo žaidimo Eurolygoje. Po pralaimėjimo penktadienį, ekipos treneris Š. Jasikevičius buvo gerokai įpykęs ir sakė, kad žaidėjams trūksta užsidegimo. Neabejotina, kad šiandien žalgiriečiai pabandys treneriui įrodyti, kad jie yra kupini sportinio pykčio ir bent taip nuplauti apmaudą dėl pralaimėtų mačų Eurolygoje.


Neaišku, ar „Juventus“ gretose debiutuos prie komandos prisijungęs D. Šalenga. Tačiau ir be jo, Utenos krepšininkai gali pamėginti įkąsti rungtynių favoritams. Kad gali pateikti staigmeną, „Juventus“ jau įrodė įveikdami Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipą. Uteniškiai namuose žaidžia pakiliau, o juos palaikys pilna arena. Visgi „Orakulas“ prognozuoja, kad didelių keblumų Kauno krepšininkams tai sukelti neturėtų.